Mondeo 2.0TDci (130 Hp) 2004god.

Mondeo 2.0TDci (130 Hp) 2004god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fabia RS je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
pozzz...
kako ide Mondeo???ja kupujem takvog za koji dan samo jos sa nekim dodacima...kako se ponasa???vidim da si ga skoro kupio al mozda znas kakav je po pitanju kvarova...dal je neko imao problema s njim???
Drug za ovih mjesec i nesto dana nikakvih problema ( da kucnem u drvo :) )isao sam ga na sve testove i sve je hvala bogu ok, samo sam uradio onaj redovni mali servis ( mijenjanje ulja i filtera ), sto se tice motora ma vuce ko lud ( 6 brzina, mada kod nas u gradu nemas dje prebacit u 6 hehe)...
ima ima daj meni da vidis...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
Fabia RS je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
pozzz...
kako ide Mondeo???ja kupujem takvog za koji dan samo jos sa nekim dodacima...kako se ponasa???vidim da si ga skoro kupio al mozda znas kakav je po pitanju kvarova...dal je neko imao problema s njim???
Drug za ovih mjesec i nesto dana nikakvih problema ( da kucnem u drvo :) )isao sam ga na sve testove i sve je hvala bogu ok, samo sam uradio onaj redovni mali servis ( mijenjanje ulja i filtera ), sto se tice motora ma vuce ko lud ( 6 brzina, mada kod nas u gradu nemas dje prebacit u 6 hehe)...
ima ima daj meni da vidis...

Hehehehe vjerujem xD
 
Član
Fabia RS je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
Fabia RS je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
pozzz...
kako ide Mondeo???ja kupujem takvog za koji dan samo jos sa nekim dodacima...kako se ponasa???vidim da si ga skoro kupio al mozda znas kakav je po pitanju kvarova...dal je neko imao problema s njim???
Drug za ovih mjesec i nesto dana nikakvih problema ( da kucnem u drvo :) )isao sam ga na sve testove i sve je hvala bogu ok, samo sam uradio onaj redovni mali servis ( mijenjanje ulja i filtera ), sto se tice motora ma vuce ko lud ( 6 brzina, mada kod nas u gradu nemas dje prebacit u 6 hehe)...
ima ima daj meni da vidis...

Hehehehe vjerujem xD

hvala...mada sam i ja uspio isprobati ovog svog...
 
Član
srdjo je napisao(la):
Fabia RS je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
Fabia RS je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
pozzz...
kako ide Mondeo???ja kupujem takvog za koji dan samo jos sa nekim dodacima...kako se ponasa???vidim da si ga skoro kupio al mozda znas kakav je po pitanju kvarova...dal je neko imao problema s njim???
Drug za ovih mjesec i nesto dana nikakvih problema ( da kucnem u drvo :) )isao sam ga na sve testove i sve je hvala bogu ok, samo sam uradio onaj redovni mali servis ( mijenjanje ulja i filtera ), sto se tice motora ma vuce ko lud ( 6 brzina, mada kod nas u gradu nemas dje prebacit u 6 hehe)...
ima ima daj meni da vidis...

Hehehehe vjerujem xD

hvala...mada sam i ja uspio isprobati ovog svog...
Sa srecom i zelim puno predjenih km...:)
 
Član
pozdrav i DD smrc svi nabave neke felge za 500 600 km i to moj profil 5x108 samo cu ih ja izgleda morat platit bar 1000km smrc......
 
Član
hero je napisao(la):
pozdrav i DD smrc svi nabave neke felge za 500 600 km i to moj profil 5x108 samo cu ih ja izgleda morat platit bar 1000km smrc......
Surfaj malo netom uvijek se moze nac neki dobar polovnjak i ja sam ove nasao na market.ba...pozz
 
Član
Evo ti slika ako vec nije niko obradio!

Namnlst-2.jpg
 
Član
mondeo je mraka,fantastican je..e Nobody ako ti nije frka vidim da ovo radis dobro da i mog focusa malo obradis i stavis mi na profil Adyy.one lajsne da ofarbas,folije,stopke i ak znas neke felgice nabacis da vidim kako izgleda..u kojem programu ovo radis??pozz
 
Član
Adyy_ je napisao(la):
mondeo je mraka,fantastican je..e Nobody ako ti nije frka vidim da ovo radis dobro da i mog focusa malo obradis i stavis mi na profil Adyy.one lajsne da ofarbas,folije,stopke i ak znas neke felgice nabacis da vidim kako izgleda..u kojem programu ovo radis??pozz

Photoshopu ja mislim i ja imam taj program al neznam radit na njemu :( heheh
ja imam cs2 ali ljudi odakle ubacujete felge i ostale elemente:) ???
 
Član
Ljudi da li mi neko moze ofarbati lajsne u boju auta na ove 2 slike da vidim kako bi to izgledalo...to trebam uskoro radit, kao i zatamljivanje zadnjih stakala mozda jedno 30%...Hvala unaprijed pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top