Mondeo 2.0TDci (130 Hp) 2004god.

Mondeo 2.0TDci (130 Hp) 2004god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Koliko vidim jedna je sa Bulevara, sto znaci da smo komsije, druga je negdje u okolici, da nije Si selo, Grabovica, Crvene njive ?...
 
Član
Jesmo komsije smo, ja sam kod skole Novi Grad :D Il ak neznas gdje je to onda moras znat gdje su stupine :icon_smile:
Sa flegama sam jako dobro prosao platio sam ih citavih 550KM sa mishelin ljetnim gumama zvuci nevjerovatno, ali istinito hehe cak to da su felge stare 3 mjeseca kupljene u interautu ak se nevaram raspon rupa 5x108..
A Mondeo me izasao nesto manje ok 22 000 (sa registracijom i felgama) Znaci solo oko 20 000KM
Hvala na podrsci bice jos slika uskoro
Pozdrav
 
Član
po meni, odlična cijena, odlično si prošao
eh sada, jedino ne znam koliko je handren :) tj koja je kilometraža i to... al u svakom slučaju fenomenalan auto za tu cifru... i na slikama izgleda odlično
zavidim ti :)
 
Član
daki je napisao(la):
Dobar Mondeo... Valja ti doc meni na servis :) hehehe

Dobre felgice, koji je raspon rupa i koliko su kostale.

Iz kojeg dijela Tuzle si, ako nije tajna koliko si platio Mondea?

Pozz

:D:D vidi dakija shto pita iz kojeg djela :) haman hoces felge da mu odradish vuceee :) hu hu hu :)
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
daki je napisao(la):
Dobar Mondeo... Valja ti doc meni na servis :) hehehe

Dobre felgice, koji je raspon rupa i koliko su kostale.

Iz kojeg dijela Tuzle si, ako nije tajna koliko si platio Mondea?

Pozz

:D:D vidi dakija shto pita iz kojeg djela :) haman hoces felge da mu odradish vuceee :) hu hu hu :)

Jos da auto nije garazirano pa haj :)
 
Član
homer je napisao(la):
po meni, odlična cijena, odlično si prošao
eh sada, jedino ne znam koliko je handren :) tj koja je kilometraža i to... al u svakom slučaju fenomenalan auto za tu cifru... i na slikama izgleda odlično
zavidim ti :)
Auto je preslo citavih 90 000km ;):lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top