Mondeo 2.0TDci (130 Hp) 2004god.

Mondeo 2.0TDci (130 Hp) 2004god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fabia RS je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
daki je napisao(la):
Dobar Mondeo... Valja ti doc meni na servis :) hehehe

Dobre felgice, koji je raspon rupa i koliko su kostale.

Iz kojeg dijela Tuzle si, ako nije tajna koliko si platio Mondea?

Pozz

:D:D vidi dakija shto pita iz kojeg djela :) haman hoces felge da mu odradish vuceee :) hu hu hu :)
Jos da auto nije garazirano pa haj :)
ljudi kradu i garaze a kamoli garazirana auta... :)
 
Legend
Ma ja vidim ovo je kod Jokera garaza, ako se nevaram tu je nekada bio parkiran audi 90 kockica, ne znam jeli bio tvoj ?? Znam i koji Mondeo sad, prica kaze da je taj Mondeo oduzet od strane lizinga, jer covjek nije mogao da placa ratu ili tako nesto.. To mi je rekao covjek neki u salonu...

Felge su extra za te pare dobro si proso + i gume dobio super super..
E da i raspon rupa mi je bitan podatak, mislim da je i kod mene onda 5x108
 
Član
daki je napisao(la):
Ma ja vidim ovo je kod Jokera garaza, ako se nevaram tu je nekada bio parkiran audi 90 kockica, ne znam jeli bio tvoj ?? Znam i koji Mondeo sad, prica kaze da je taj Mondeo oduzet od strane lizinga, jer covjek nije mogao da placa ratu ili tako nesto.. To mi je rekao covjek neki u salonu...

Felge su extra za te pare dobro si proso + i gume dobio super super..
E da i raspon rupa mi je bitan podatak, mislim da je i kod mene onda 5x108

Hehehehe lolich Jest audi je bio moj sam je bio 80 1.8 benz
 
Legend
@Fabia RS :
Ma furaju te djabe :), nego odkud da je bio benzin, mozda sam pobrko, al znam da je tu bio jedan zlatne boje kockica td imao bbs alu felge..
Ja nisam imo ni polozeno a covjek je imao ta kola i vidjo sam ga do prosle godine. Da li je to isti ?

Usput ako cujes da imaju dje kakve 17" javni :p
 
Član
daki je napisao(la):
@Fabia RS :
Ma furaju te djabe :), nego odkud da je bio benzin, mozda sam pobrko, al znam da je tu bio jedan zlatne boje kockica td imao bbs alu felge..
Ja nisam imo ni polozeno a covjek je imao ta kola i vidjo sam ga do prosle godine. Da li je to isti ?

Usput ako cujes da imaju dje kakve 17" javni :p

E neznam za taj audi, ja sam imao bijeli audi 80 1.8 benz 91.god imao cak i fabricki ugradjenu klimu :)
A za felge ti javim ak naleti sta, a isti ti jel raspon 5x108 kao kod mene, jesil siguran, provjeri to pa mi javi :)
Pozdrav
 
Član
Ev malo slika audi-a 80 1.8 benz od mog rodje Amela.Nek se nadju mal :)
Usput prodajem ev ovaj Auto Elta 7538( Mp3 ) player 4x45w, rds, usb, citac SD/MMC kartica, puna ploca, skidanje ploce...Cijena po dogovoru!
[attachment=6151][attachment=6152][attachment=6153][attachment=6154]
 
Član
pozzz...
kako ide Mondeo???ja kupujem takvog za koji dan samo jos sa nekim dodacima...kako se ponasa???vidim da si ga skoro kupio al mozda znas kakav je po pitanju kvarova...dal je neko imao problema s njim???
 
Član
srdjo je napisao(la):
pozzz...
kako ide Mondeo???ja kupujem takvog za koji dan samo jos sa nekim dodacima...kako se ponasa???vidim da si ga skoro kupio al mozda znas kakav je po pitanju kvarova...dal je neko imao problema s njim???
Drug za ovih mjesec i nesto dana nikakvih problema ( da kucnem u drvo :) )isao sam ga na sve testove i sve je hvala bogu ok, samo sam uradio onaj redovni mali servis ( mijenjanje ulja i filtera ), sto se tice motora ma vuce ko lud ( 6 brzina, mada kod nas u gradu nemas dje prebacit u 6 hehe)...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top