Molba za Megane Coach

Molba za Megane Coach

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo nabaci ovaj branik na ovo moje cudo...ja pokusavam vec sat vremena....jeb... ti PS....koja opcija ide kad obiljezim onim lasom pa da iskopiram na drugu sliku...aaaaaaa
 
Član
Ajde svaka ti dala, sto vas ja izmori ovih par dana....sta cu kad ne znam sam...jbg...evo ucim...hahaha
 
Član
Super radis, ali mene zanima da je sto realnije jer cu ovo nekad raditi na autu 100% pa mi treba donekle realna slika...kao ovo gore sto su oni radili...ti mozes ovaj zadni branik vidis da meni ne ide...:)
 
Član
Znaci ostaju moje felge ili slicne neke samo vece, ostaje hauba kakva jeste samo spojleri i pragovi se mjenjaju...sto slicnije ovim modeninim...nista drugo, mozda i oni otvori na boku sto su bili...
 
Član
Ova sto sam je ja smutio gore, je li...znas otkad ja ovo kontam uradit...bar u PS-u...haha, sta cu trazim posao jos...ali zato kad nadjem...jadna macko...kakvih ideja imam...
 
Član
A tako ti je to nekako...sumnjam da cu imat love za ferraria pa cu se ovako zadovoljiti bar...dream car...ostaje samo to...dream car...
 
Član
pa kad bi nabacio ovakve slicne spojlere i sve to bilo bi slicno cak i bolje tj lude .Nabacis sve osve spojlere i felge od ferarija i eto ga ostvari se san
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top