Molba za Megane Coach

Molba za Megane Coach

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sad kad sam vidio kako mu dobro stoje malo cu se baciti u potragu, da vidim ima li ista i koliko je para, pa da sam spreman kad prva plata legne... :)
 
Član
A zavisi kolika je...ako je 500ne mozes ni goriva sipat mjesec dana a ne nesto radit na autu jos...a ne zavrsavam ovaj fax valjda dzabe...ma polako ako treba i 2 plate al da bude da valja... :)
 
Član
Haha...ajde samo to jos napravi i sve je gotovo...

Evo moj finalni rad...skrpio sam sve od vasih po malo...ovako bi slicno trebalo da bude na kraju...[attachment=10227]

Zahvaljujem svima koji su sudjelovali u radu,pogotovo Torzicu, panajotisu i erol_brcku...super ste raja...;);)
 
Član
Nema na cemu .. ako ti treba para znam neke zelenase pa cemo smisliti nesta hahaha ..
megan je ispo VRH! samo nastavi..
 
Član
hehehe ne sumnjam drug i ako Bog da bude tacno tako kako si zamislio...najbolji je filing kad ugledas svog megana...hm...ups sorry..ferrarija :D...onakvog kakog si zelio da ga gledas...
 
Početnik
3xp3rt je napisao(la):
Haha...ajde samo to jos napravi i sve je gotovo...

Evo moj finalni rad...skrpio sam sve od vasih po malo...ovako bi slicno trebalo da bude na kraju...

Zahvaljujem svima koji su sudjelovali u radu,pogotovo Torzicu, panajotisu i erol_brcku...super ste raja...;);)

Ih, Trozic, koji je to ''manijak'', sta je samo sati proveo za kompom radeci na mom projektu, za njega i u vatru..medju najboljom rajom na forumu..:cool:;)
P.S. ekstra su ti ove zamisli, a ima nekih novina u vezi auta, dobrih vijesti :cool:
 
joj de makni ga druze sa te suzuka pozadine pliiiiiz (sori panajotis:D) ,totalno nerealno sjeo

nego,ajd nije lose,samo ja bi na tvom mjestu uradio "bad look" onako kako sam ga ja zamislio,nisam zacepio one usise naprijed ,a opet je front dobio skadniju liniju,ali voteva,kako os :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top