Molba za Megane Coach

Molba za Megane Coach

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na tvom mjestu drug, ovo bi uradio u sklopu low-budget tuninga...

Zatamnjivanje prozora, farbanje felni, farbanje steke, i farbanje trokuta retrovizora...i spustanje :cool:






EDIT: ne zamjerajte za felne sto sam fulio malo, ovo je radjeno u 4 minute i 53 sekunde...ja mjerio ;)
 
Član
Odlicno si sve uradio(osim felgi) pogotovo stakla...moram ja vece felge uzeti posto tvornicki dodju 16" a ovo u mene su 15", mozes mislit...kao manje trosi na 15" a auto 150 KS...nego dok love skupim malo...
A ja sam trokutove ofarbo u crveno, ljepse mi je i samo steke jos moram...aj tako napravi...i felge normalne ostavi...:)
 
Član
Pokusat cemo nesto smisliti drug...a trokutove mozda bolej u crno da prate liniju prozora...

Jesi se raspitivao za koliko bi ti covjek farbao steke, to moram i ja sebi na Skodillacu odraditi...bljah...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Pokusat cemo nesto smisliti drug...a trokutove mozda bolej u crno da prate liniju prozora...

Jesi se raspitivao za koliko bi ti covjek farbao steke, to moram i ja sebi na Skodillacu odraditi...bljah...

Jest ako su crni prozori,a u mene su prozirni pa mi je ljepse crveno jer je bilo crno imam negdje sliku...pokazat cu ti...
A sto se tice steka to ti ja sam radim, plastic primer pa lak u par slojeva i gotovo, u mene je mat boja na autu pa mi je lakse...a mislim da se to moze jeftino i u mastora odraditi ali meni je draze da sam radim...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Nije ruzno drug, ali se ovo uklapa u vec extremni style...kod tebe bi bolo oci zasad :) barem se meni tako cini...mozda radije na haubi neki decentni usis, uklopljen u plogu :)

potpis...
 
Član
1-a verija daleko bolja, farbanje stoka mu nesto ne lezi...pogotovo sto nema lom lima pa da se mozes pravdati hehehe :D
 
Član
Evo pokusavam sam ali mi ne ide, tek sam instalirao PS pa ucim...
Mislio sam od ferrarij modene prednji i zadnji spojler ako neko moze da mi uradi bio bi mu jako zahvalan, imam osjecaj da bi mu super stajalo posto slican oblik ima auto...evo mog pokusaja :icon_redface:
 
Član
Bi, bi drug vjeruj mi, samo da neko dobro uradi i malo uvise, ne ovako kako sam ih ja natakario:lol:

Mislim da je slicnost ove 2 slike ocita, samo da se dobro uradi mora stajat...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top