Mojih 300ks i 120ks - Audi i SangYong

Mojih 300ks i 120ks - Audi i SangYong

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

od ovog sto si nabrojao najvise "vozim po makadamu",,,, felne se ne mjenjaju do proljeca,a cheznem iskreno felne koje imaju ovaj fazon
Medium_785.jpg
(fazon X5 bmw-ovih felni)....
 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

Evo malo offroad-a sa 1mm sarom na gumi :) narucene su nove ....

nizBrdo

http://www.youtube.com/watch?v=Qjaxb4s_h0A


uzBrdo (odgledajte do kraja, uspio je..)  :)

http://www.youtube.com/watch?v=jOm2oWGyy4s
 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

ma audi je strava hehehe mada i ovaj dzip nije losa ali audi je dobar mislim sta drugo reci nego fina garaza ;)
 
RE: Mojih 300ks i 120ks

audi je zvijer, ali su mu presvlake katastrofa. Mora da si ih u pazaricu radio kod onih varalica....
 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

disastre je napisao(la):
audi je zvijer, ali su mu presvlake katastrofa. Mora da si ih u pazaricu radio kod onih varalica....

e da i ovo cujem.. svi hvale kako je u fullu uradjeno i ja sam prezadovoljan, a covek kaze da ne valjaju :)) radio sam u gradachcu...
 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

a drug cemu prodaja muzike, pa tek si je nedavno stavio u auto ? Dojadilo, ili jace uzimas ???:icon_confused:
 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

imam u tapacirungu gepeka (mislim na hmm vrata? od gepeka) dvije rupe prekrivene mrezicom za woofere... hocu u njih da ubacim woofere... pa mi ovi u kutijama ne trebaju.. extra se cuju wooferi, imaju dubinu i full mi je bilo slusati ih samo me smara da preko njih se naginjem i utovaram u gepek a imam vec mjesta predvidjena za to...
 
RE: Mojih 300ks i 120ks

Evo moj prijedlog za dzipa sto si postavio:prednja maska pod br.2,obrvice pod br.1,retrovizori pod br.2,hrom okviri pod br.2,farovi pod br.1 ovi plavi okrugli ooopasno bi mu stajali i custom led zadnje stope...ja mislim da bi imao strava auto sa ovim svim..;);)
 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

Sviđa mi se Audi ;), a nisam baš ljubitelj đipaca :icon_smile:, al ko voli pa nek izvoli :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top