Mojih 300ks i 120ks - Audi i SangYong

Mojih 300ks i 120ks - Audi i SangYong

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav,
Evo moje trenutne garaze:

Audi S6 4.2 quattro (1995 god)

4200ccm - oko 300ks (benzin),quattro,170 000km presao,odrzavan samo u ovlastenom servisu, max 257 km/h (el. blokada)

naknadno uradjeno:
xenon svjetla (8000k), niklovani retrovizori i okviri za tablice,promenjen nastavak od auspuha, autopresvlake od eko koze (posebno shivene), CD/MP3 Sony MEX-BT5000, sve packe i ogrebotine na cijelom autu popravljene/zafarbane (ukljucujuci prednji i zadnji branik u kompletu), ugradio PLIN u Subotici (kvalitet nije upitan u ceni od  1250evra).


      
      
      


Na slikama su winter gume, a uveliko su na njemu sada ljetne goodyear EAGLE F1... Magnetna BIH naljepnica je uklonjena..



SangYong Rexton 2.9TD (2002 god)

Sad vec oko 175 000km presao, 120ks, koza, klima, el. sjedista sa memorijom, automatik, parking senzori, treci red sjedista, full..

naknadno uradjeno:
xenon svjetla (6000k), zatamljena prednja stakla srednjom llumar folijom, alarm

U planu: dvd pleyer, dampiranje, kompletno auto ozvucenje




  



Pozdrav, Marko ;)
 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

jesil rextona kupio u brckom? moj drugar ga uvezao, mislim da je bas tvoj rexton, isto izgleda.. sestica je vrh, pogotov motor u njoj, nema dalje!
 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

Vladex je napisao(la):
jesil rextona kupio u brckom? moj drugar ga uvezao, mislim da je bas tvoj rexton, isto izgleda.. sestica je vrh, pogotov motor u njoj, nema dalje!

da, to je taj :)


Evo obradovao sam svoje ljubimce i Garminom (nuvi 200)
4.3inch touch screen, nas jezik na njoj, sve mape iz okoline (a najslabija je bosna od njih, ali nije ni kupljena ona zbog bosne..)

 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

ojjjjjj rexton
ludim za njim
zar oni imaju 2,9td motore,to je ko u mene,samo nabacena turbina,mislio sam da svi idu sa 2,7xdi...auta su predobra,audi je mocan pravo
 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

noviji modeli od mog imaju te nove 2.7xdi ... moj je samo 120ks, sto je i dobro, jer trosi najmanje od svih paleta motora :) a kad me uhvati zelja za brzinom,........ (snacu se) :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top