Mojih 300ks i 120ks - Audi i SangYong

Mojih 300ks i 120ks - Audi i SangYong

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

Ako se ne varam S6 se prodaje i tražiš za njega astronomske 24 000 km zar ne? Ako je to taj Audi?
 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

Woofer je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Ako se ne varam S6 se prodaje i tražiš za njega astronomske 24 000 km zar ne? Ako je to taj Audi?

ne, trazim 20 000km :cool:

p.s. to je taj audi ;)

Hm da, zvali smo neki dan i nije nam više padalo na pamet da zovemo :lol:

Mislim Audi je extra doduše valjalo bi da je turbak ali bože moj...

Samo puno je to para, previše... ja sam svoga prije 3 god platio 12000 km i da ne bi bilo nekih komentara bio je NOV sa 120 000 km...

Mislim da sam negdje imao i sliku...

i160652_S618.jpg
 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

ako zanemarimo sto mi ubijas off topic pricom moj topic, recu samo da cijena ostaje 20 000km, jer ja znam koliko je ulozeno u njega i kakvi dijelovi.. sve je iz njemacke, pa cak i glupi rikverc prekidac je iz njemacke, tj nov... ako krenemo od toga da su samo gume na njemu nove i 1200km, kao i sekvencijalni plin koji je 2500km, nema se tu sta puno dodavati niti odbijati.. Ne zuri mi se sa prodajom, ja pojma nemam kako ti znas da se prodaje, jer ja ga stvarno javno nigdje ne prodajem :) Ovaj audi ce ici u kompezaciju kad ispadne nesto za novije, npr novi A6 2.0tdi, 3.0tdi...
Kod mene je ovaj auto 6 punih godina, od garaze do redovnih servisa, tako da pronace se neko ko cijeni to i izvaditi te pare.... Pozdrav, i da se navozas svog ;)
 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

Woofer je napisao(la):
ako zanemarimo sto mi ubijas off topic pricom moj topic, recu samo da cijena ostaje 20 000km, jer ja znam koliko je ulozeno u njega i kakvi dijelovi.. sve je iz njemacke, pa cak i glupi rikverc prekidac je iz njemacke, tj nov... ako krenemo od toga da su samo gume na njemu nove i 1200km, kao i sekvencijalni plin koji je 2500km, nema se tu sta puno dodavati niti odbijati.. Ne zuri mi se sa prodajom, ja pojma nemam kako ti znas da se prodaje, jer ja ga stvarno javno nigdje ne prodajem :) Ovaj audi ce ici u kompezaciju kad ispadne nesto za novije, npr novi A6 2.0tdi, 3.0tdi...
Kod mene je ovaj auto 6 punih godina, od garaze do redovnih servisa, tako da pronace se neko ko cijeni to i izvaditi te pare.... Pozdrav, i da se navozas svog ;)

Oprosti nemoj da se ljutiš :) a eto znam... Vidiš to uračunavanje cijena servisa i garaže i koliko je uloženo... šta misliš koliko bi Adnan trebao tražiti za svog A3 kad bi tako računali? 50-60 000 eura?

Eto neću ti više kvariti topic, pozz :icon_exclaim:
 
Član
RE: Mojih 300ks i 120ks

Uh čim pogledah slike... odmah me podsjeti na auto od prijatelja koje na kafi kupi za 10 minuta, bez ikakvih proba i sl. :D samo bio osmica, 98 godina, a ostalo na njemu sve isto kao na ovom tvom... + folije ;)

Predobar auto, sretno... a ovaj rexton, nemam pojma, nikad nisam imao priliku u njega sjesti, a ne vozati hehe ali ja izgled je dobar...

pozz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top