moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

Član
a dobare felge...je malo veci profil treba bar 80:lol:,,,za nase makadame,,,45 ozbiljno,,,i u pod i onda stakla tamna,,,i to je to
 
Član
ma samo dok se lova skupi :D ide aBd zamjena guma i blago zatamljivanje obavezno,ako neko hoce moze i zamjena za gume kod mene su 205-40-17 a trebaju mi 215-45-17....mozda nekad i legne chipic al otom potom :icon_smile:
 
Član
ako budes te gume prodavao javi meni, a stilo je sad za 9, jos ga zakucaj u zemlju kakvim sport ovjesom i bit ce za 10;)
 
Član
Keco brate ukucaj to auto u pod poslije zime i bice bolji od moje bube...;)

Ekstra auto brate samo budi picajzla kao i inace i nema da mu sta fali...
 

JD.

Član
stavi fabricke dimenzije ;)

felge su mjera samo kontaj neko spustanje, bar opruge, onda ce to sve jos vise doci do izrazaja :)
 
Član
Fino je kad se spusti puno ljepse izgleda opruge dodju nekih 220 KM ja mislim al je belaj zastita motora,nisko je postavljena pa zakaca i ovako jos kad se spusti j*ga :icon_confused::icon_confused::lol:
 
Član
ma stavi brate veci profil gume bice ti drugacije 10 puta i bolje odmah to je premal profil gume...a vidjet ces bubicu ako BOG da dosle stope...
 
Član
adi187 je napisao(la):
Fino je kad se spusti puno ljepse izgleda opruge dodju nekih 220 KM ja mislim al je belaj zastita motora,nisko je postavljena pa zakaca i ovako jos kad se spusti j*ga :icon_confused::icon_confused::lol:

Slazem se u potpunosti.
Fino izgleda kad se spusti i sve to ima svoje prednosti.
Ali na Stilu mislim da se ne isplati nikako jer kao sto Adi kaze i ovako kaci u nekim situacijama
 
Član
jbg vidjecu razmislit cu jos :icon_rolleyes: nisam pametan :icon_smile: ako ga zakucam onda cu morat voziti ko po jajima,nervira me ovaj prazan prostor izmedu gume i blatobrana al vjerovato ce se to rijesiti kad postavim gume veceg profila.....
 
Top