moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

Član
Evo ga napokon i u garazi kupljen prije par dana svo cekanje se isplatilo :cool: znaci u pitanju je Fiat Stilo JTD 115, 2002 godiste sva standardna Fiatova oprema da ne nabrajam sad..evo i par slika
 
Član
RE: moja vozilica

svaka cast izabrao si pravo auto, samo nabaci one njegove 17-ke malo spusti i to je to, ovo auto je lijepo samo od sebe;)

nek je sa srecom da prodjes puno kilometara bez kvarova:cool:
 
Član
RE: moja vozilica

hvala hvala:icon_smile: planiro sam uzet te felge aBd samo pravo ih tesko naci
 
BHT Ovisnik
RE: moja vozilica

fin auto,stilo sa 2 vrata jedno od ljepsih auta u svojoj klasi:cool: nek je sa srećom:cool:
 
RE: moja vozilica

arminnn je napisao(la):
svaka cast izabrao si pravo auto, samo nabaci one njegove 17-ke malo spusti i to je to, ovo auto je lijepo samo od sebe;)

nek je sa srecom da prodjes puno kilometara bez kvarova:cool:

ptpisujem i xenone to je to
 
Član
RE: moja vozilica

Dobrodosao na forum izabrao si najbolje auto :D Sad si čovjek sa Stilom
Takve felge svi trazimo al ih nigdje nema :lol:

Da te dobro sluzi i da se navozas ;)
 
Početnik
RE: moja vozilica

neka je samo Fiat...:icon_smile:

lijep auto....;)

ima, ima felgi samo treba naletit....imate ih po ebay-u,i replike i orginale sad koliko se isplati to kupit to je vec do pojedinca...:icon_rolleyes:
 
Član
RE: moja vozilica

Isao sam gore u Teleoptic davdim imajul kakve polovne ali nemaju mogu mi nabaviti nove al kostaju 1400KM vala nedaju mi se tolke pare pa jos i gume...stripit cu se mozda naletim na kakve polovne:icon_smile: hihihi,ma sad sam pravi stilist hehhe

mozel me neko posavjetovat oko chipovanja nesto razmisljam o tome al me brine hocul li sj*at motor i hocel li skociti puno potosnja?:icon_rolleyes:
 
Član
RE: moja vozilica

Sto se tice chipa imas tema na forumu podosta pa citaj , vidi pod savjeti & motor ...ili na stranici www.smchiptuning.com :icon_smile:

Kupi prvo felge ide to i bez chipa solidno pa onda chip :cool:

[attachment=24737]
 
Član
RE: moja vozilica

Nisam ljubitelj FIATA ali ovaj stilo je luiijep,neka ti je sa srecom i da te dobro sluzi!
 
Top