moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

Član
RE: moja vozilica

aha, a dobri su nema sta... jako dobro ocuvani, naravno s 2 dvoje vrata lijepsi i vise za omladinu.
hoce l stari raditi kakve zahvate?:cool: heh
 
Član
RE: moja vozilica

E fino je ovo vidjeti u obitelji dva stila :cool:;)

Dobro je ocuvan i ovaj sivi :icon_smile:

Imam i ja prikolicu al nemam kuku :lol:
 
Član
RE: moja vozilica

Moj jaran prodaje eurokuku za stila, koristena svega nekoliko puta, pa eto ako nekog zanima ta vrsta 'tuninga':icon_smile: nek kaze, sredit cemo kakvog popusta;)
 
RE: moja vozilica

Sto se tice felni malo ti prelistaj oglase sigurno ima neko ko mijenja vece za manju dimenziju ili ih cak prodaje:icon_eek:
 
Član
RE: moja vozilica

Ma valjda ce aBd izletit kakve fine fele do proljeca :icon_biggrin: jos mi fali samo karavan i da upotpunimo kolekciju hihihhhih :icon_smile:
 
Član
RE: moja vozilica

dobro ide stilo prije sad ja iz njeg :icon_smile: samo da je jos bolji vozac :lol::lol::lol:
;)
 
Član
RE: moja vozilica

evoga napokon kupljene fele :icon_smile: sutra aBd montaza rijec je o 17" malo izgrebane taman preko zime da se malo srede evo i par slikica malo su mracne al sta je tu je :lol: sutra ce biti aBd slikane na autu
 
Član
RE: moja vozilica

dobre fele uzivo puno bolje izgledaju vidjecemo kako stoje na stilu sutra aBd nek su sa srecom;)
 
Član
RE: moja vozilica

Dobar model samo ih ofarbaj :cool: dobro ce da stoje na autu :icon_smile:

Kakve su gume:icon_question:
 
Član
RE: moja vozilica

Postavi slike kad namontiras interesuje me pravo kako ce da stilo izgleda sa njima....
 
Top