Moja Supra

Moja Supra

Član
druze svaka tebi cast,postigao si nesto o cemu mnogi sanjaju,a imas plan da budes jos i bolji,za svake pohvale. Nego neka je sretno u radovima za 2011 godinu,ako Bog da da ostvaris to sto si zamislio;);)
 
Član
stvarno svaka cast nisam prije vidjeo temu ali nikad nije kasno... sretno u radovima pzdrav:icon_smile:
 
Ja vjerujem da auto moze pokazat taj rezultat vec kakav je ali trake u svedskoj su vrlo slabe, mozda imamo dvije na kojim mogu imati sansu da to uradim. Ja moram birat vise te trake a ne trosit mjenjac, motor i auto na ovim slabim koje nikad nemogu imati dovoljno traction. To zalosno snaci da nece biti trkanja kao prije jer te trake nisu otvorene za "streetcars" cesto.
 
Član
Dodji u Zivinice kod nas... najbolja staza u BiH...hehe...samo hoces li stici zaobici sve rupe, pitanje je? sala mala...
svaka cast za auto... skidam kapu...
 
Evo malo slika, to sam veceras sliko ali je malo slab kvalitet jer su slikane sa mobitelom..

5133031317_8e388f8c6f.jpg

Stanje u garazi
5133632674_9c6e858078.jpg

Trebam izmislit kako cu izvarit isusnu granu, ja mislim da cu je uraditi da se moze podjelit na dva djela, jer tako ce biti lakse raditi na motoru ako ima potrebe.
5133031373_c749a9c86d.jpg

Novi amortizeri sa stelovanjem kompresije i stelovanje brzine koliko vraca zadnji dio u zrak, i sa njima je najjaci feder 250Lbs/ft.
5133632644_990dfb03ca.jpg

Novi Carillo rods, a ta malo tanja je kineska "eagle rods" takve su mi u motoru bile ove godine i mogu reci da su bas dobre jer su sve patnje izdrzale, ali vidite te americke koliko izgledaju jace, bolji profil i jaci celik. Taj papir je protokol mjera, Babo mi je izmjerijo svaku sa laserskom masinom za mjerenje , to mi je garancija da je sve ok. Jer ja nemogu vjerovat amerikancima sto posto sve ono sto oni pisu na svojim web stranicama, da su najboljeg kvaliteta itd... najbolje je sve izmjerit i provjerit da je sve ok!
 
Top