moja mecka oldscool

moja mecka oldscool

Član
hvala vam na komplimentima nisam se nadao ovako kao na drugim forumima kao sajsiga itd.. jer dosta svjeta nerazumije i nezna koliko truda i vremena a i para treba za ovo jos jednom hvala
 
Član
E svaka cast za auto, kada je Kerozin bio na tv srug mi je bas pricao za to auto jer nisam bas TV tip.
I jos nesto imam prijatelja koji ima 123 merca i totalno ga je sredio (OLD i cleen mjesavina) sve sa mnogo ljubavi i vise na restauraciju vuce, ima mu i brat 123 koja se radi u glavnom momak zna svaki dio na svakom mercu ikada napravljenom i gdje ga nabaviti, pa ako ti treba pomoc slobodno se javi.
 
Član
pozzz
Svaka cast mecka je odlicna:lol:
Sta jos da kazem kad je sve receno o njoj, sto swabo napravi to ni bosanac ne moze
pokvarit, barem ovo starijih godista sto ima.:lol: A to i jest zakon,bez brige si, samo ga cuvaj
i on ce tebe cuvat:icon_smile:
A htjeo bih tebe pitat a moze pomoc i neko drugi,
imam w123, sta mislis koliko bi izaslo farbanje iznova i neke sitnije popravke
limarije, posto si vjerujem upoznat vec sa tim radovima i cijenama.
pa ako moze odg. hvala
pozz
;);):cool::cool:
:lol::lol::lol:
 
Član
Auuuuuuuu pa ovo je mimika :icon_smile::icon_smile: , svaka čast prijatelju auto je do jaja ;) čuvaj to dobro nema ih više, evo upravo maloprije gledao na net.si olditmere cijena im je u desetcima hiljada :D
 
Član
hvala na porukama i ako kome treba neki savjet ili nesto slicno slobodno neka zove na mob061823918
 
Član
svaka cast, auto ti je predobro...Uradio si ga s puno ljubavi sto se vidi...
Gledao sam kada si bio na kerozinu, bas je extra bila emisija,prikazivali su tebe i tvoju djevojku.. Svaka cast i njoj koja te podrzala u svemu tome, jer to mnogo znaci.
Pozdrav.
 
Top