moja mecka oldscool

moja mecka oldscool

Član
ovo je moja mecka nadam se da ce sad slike uspjeti nadam se da su uspjele ovo je moja prva ljubav jos od 2000 god. sve sam na njoj sam radio od do
 
Legend
Jel ova Mecka bila na kerozinu?
I takodjer mislim da sam ga vidio u Aldinovom spotu,ak se ne varam:icon_confused:
 

S84

Član
uu pravo fina mecaaaa, daj nam jos info motor godiste.. i naravno jos slikaaa obavezno :D
 
Član
neznam tok nenadzem gdje su mi slike posto mi je novi comp pa zatoo a godiste je 70 i presao je skoro 2 milijona i nedavno sam mu obacijo benzin motor i sad ide dosta dobro za svoje godine imao sam ponuda za njega ali ga nisam dao jedostavno ga volim gada god pogelad tu sliku sa strane previse mocan iizgleda nije sad sto je moj ali je tako zaljubljen sam u njega
 
Član
dobra vozilica i kolega mi radi na jednoj do sada je pojela preko 10 000eura se novo narucivao iz njemacke sad e radi unutrasnjost i felge su stigle AMG 18' chrome :) cudo su ovo vozila nema ih puno ovo se cuva i ne prodaje pravi PICOMOBIL :)
 
Član
Sjecam se ja sa kerozina,auto izgleda lijepo nema sta.Samo,ja bi radio vise u retro stilu,dok si ti ubacio nekih modernijih detalja.Jos jednom,svaka cast!
 
Član
dvaput sam ovo gledao na kerozinu:icon_biggrin:
kako se sjecam na gepeku pise "tica", airbrush?
svaka cast za mecku, ovako nesto se nikada ne prodaje!!!;)
 
Član
tica je napisao(la):
neznam tok nenadzem gdje su mi slike posto mi je novi comp pa zatoo a godiste je 70 i presao je skoro 2 milijona i nedavno sam mu obacijo benzin motor i sad ide dosta dobro za svoje godine imao sam ponuda za njega ali ga nisam dao jedostavno ga volim gada god pogelad tu sliku sa strane previse mocan iizgleda nije sad sto je moj ali je tako zaljubljen sam u njega
wooooow,ja mislio da se auta raspadaju na toliko,jel radjena restauracija il je ocuvan u fabrickom stanju?auta na 300-400.000 crkaju,a ovo preslo 5 puta toliko,fascinantno
 
Član
auto sam ja kompletnog restaurirao prije 8 god i dost je u dobrom stanju imam namjeru ga nekad ponov uradit ako mognem finasiki jer ima golfa kecu sam sebi sad skoro kupio pa zelim i nju da napucam ali bas da je napucam
 
Top