moja mecka oldscool

moja mecka oldscool

Član
hvala i drago mi je sto mi je zensko dalo kompliment za auto to inace nerade ali eto dargo mi je da ima i takvih djevojaka ;)
 
Član
edoze je napisao(la):
wooooow,ja mislio da se auta raspadaju na toliko,jel radjena restauracija il je ocuvan u fabrickom stanju?auta na 300-400.000 crkaju,a ovo preslo 5 puta toliko,fascinantno

Nebih da momku kvarim temu, al svaki golf kec, dvica ti ima preko 500.000 il´ ti stvarno vjerujes nasem narodu i oglasima u koim pise 150, 200 hiljada:icon_biggrin:

Sad da se vratim temi. Auto je extra, bash je cudan za vidjet... Nije to dzaba svabo pravio:cool:;)
 
Član
hvala odavno sam htejo da stavim sliek ali nisam znao pa mi je jaran reko kako pa eto izgleda da sam uspio stavit slike bice jos slika dok ih umanjim oki
 
Član
vw_damir je napisao(la):
edoze je napisao(la):
wooooow,ja mislio da se auta raspadaju na toliko,jel radjena restauracija il je ocuvan u fabrickom stanju?auta na 300-400.000 crkaju,a ovo preslo 5 puta toliko,fascinantno
Nebih da momku kvarim temu, al svaki golf kec, dvica ti ima preko 500.000 il´ ti stvarno vjerujes nasem narodu i oglasima u koim pise 150, 200 hiljada:icon_biggrin:
eys:icon_question: mozda odatle onaj crni dim iz auspuha?nisam mislio da svako auto crkne,al auta koja predju 400.000 TOG godista i malo mladja su sad il na otpadu il u zeljezari;) btw. opel omega u hrvatskoj,2,3D,presla preko 750.000...moze prec puno ak ga neko redovno odrzava,sto u bosni pogotovo s tim famoznim golfovima koji su svima primjer i auto snova,nije bas cest slucaj...zbog toga i propadaju,ovaj mercedes je restauriran al ne bi presao 2 miliona da nije dobro pazen...a kod tih golfova sto su presli 500.000,obrati paznju na izduv,na nekih 1500-2000 obrtaja,znaci pri normalnoj voznji,pa ce ti bit jasno da je odsluzio svoje...ova mecka je extra,svidja mi se samo auto,a i stanje u kojem se nalazi,ovo je veca pojava od novih mecki,kakve god one bile;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Sminka auto, svaka cast na uradjenom.

P.S. jel ovo auto u spotu Al Dina?
 
jao kralju , ovo je predobro :icon_eek: minika ako se ne varam W115 a ne znam sta se cudite za 2 miliona km , pa mecka je to :icon_biggrin:

Fele , vec je momak rekao da je bio u spotu ;)
 
sta reci nego bravo majstore,svaka cast prvo na ideji,a drugo na odradjenom projektu,sve izgleda extra,samo da je moj ja bi mu skino te crne folije ,mislim da bi ga bolje otvorilo,samo moje misljenje ,inace pozelio bi sebi isto tako nesta da imam ;)
 
Top