MOJ OCT

MOJ OCT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jest dao mu inace ima turbinu od kamiona i 3 cipa , 2 GB Rama , i u dobru maticnu plocu sve je moguce npr Epox, asus, ili tako nesto sve je moguce
 
Član
Ma brate, nije nemoguće... ali kad krene tepsija, fino i ti sa njim, pa nam onda bacaj te cifre po forumu sa dokazom... trebamo biti realni...

A to što ti "cijepaš" DI crveno, to nije samo stvar konja...


nemoj šta zamjerit... auto ti je fin, svaka čast... ali ti konji brate...

pozz.
 
Član
Rkoh da su mi tako rekli, nije li neka logika kad ostavljas auto od fabrickih 150KS za duzinu auta... inace cipovanje me je doslo cijelih 1600km. 1200za oct i 400 za vector + dizan pritisak na turbini.
Kazu da oct daje do 30% i vector 25%...
volio bih otici na valjke al mi je zg daleko nesto pravo, cuo sam da u sarajevu u buljakovom ima dyno test al jos ne znam gdje...
ne znam cemu to ismijavanje ja samo pisao kako su mi ljudi pricali, i sam sumljam da ima bas toliko ks al tako kazu, na falim se al on stvarno leti... Hvala za informaciju za stop svjetla.
pozzz...
 
Član
daj nam slike golfa...usput volio bih se potrkati stobom tj sa tovjim golfom..ako navratis u Tz javi se da se potrkamo da vidimo kako Golf uistinu ide....
 
Član
Ajd sredi meni te cipove sto dizu 30+25 tj 55% za 1600 km.Imam ja Calibru Turbo od 270 KS,da je navucem na 450 KS...:D
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Rkoh da su mi tako rekli, nije li neka logika kad ostavljas auto od fabrickih 150KS za duzinu auta... inace cipovanje me je doslo cijelih 1600km. 1200za oct i 400 za vector + dizan pritisak na turbini.
Kazu da oct daje do 30% i vector 25%...
volio bih otici na valjke al mi je zg daleko nesto pravo, cuo sam da u sarajevu u buljakovom ima dyno test al jos  ne znam gdje...
ne znam cemu to ismijavanje ja samo pisao kako su mi ljudi pricali, i sam sumljam da ima bas toliko ks al tako kazu, na falim se al on stvarno leti... Hvala za informaciju za stop svjetla.
pozzz...

Pa ti vjerujes svima sto ti tako kazu! Pa i ja sam ostavljao auta takva za citavu njihovu duzinu ali nije to do auta, nego nisu se oni dovoljno trudili! :)
 
Član
Jest imam cip na cip. prvo sam uradio oct. skinu ti tvoju mapu ubace novu i klasicni vector chip...samo kazem da po prici auto ima toliko ne znam sta je tu smijesno. auto stvarno ide. volio bih na valjke da vidim stvarno koliko imam prenosa na tockove. nisam laik u tome znam i ja po nesto i sigurno nema bas 155 lupam samo tako pricaju...:icon_twisted:
 
Član
Micky je napisao(la):
jest dao mu inace ima turbinu od kamiona i 3 cipa , 2 GB Rama , i u dobru maticnu plocu sve je moguce npr Epox, asus, ili tako nesto sve je moguce

dobra ti je ova 2gb rama i asus jos przac pa na 170ks da ga dignem.
bas sam se nasmijao na svoj racun....:D
 
Član
moj ti je savjet da ga natuniras ,ubij ga nekim 18"-kama,malo opruge ,tatto ,i neke sitnice nek grad prica za tvog karavana,ima meni drug boru karavana spustenu na 18"cola beton je...
 
Član
hvala na prijedlogu. Razmislit cu ozbiljno o tome, mada je bila jedna 3ca karavan isto tako nabijena pa da ne kaze raja da furam istu furku ali razmislit cu dobra ideja u svakom slucaju hvala. pozzzz
 
Član
i ja kolko znam ne moze cip na cip, a ni ne moze sa 90 na 160 se pojacat...mora da je tebi neko dobre pare uzeo...120 je njemu maksimalno...bar sto se tice cipa...mada ni to nije 100% sigurno...a golf lijepo izgleda spolja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top