Moj novi bi-bi / Audi A4 2.0 TDI

Moj novi bi-bi / Audi A4 2.0 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Moj novi bi-bi

Oggy je napisao(la):
Satan_On_High_Heels je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Satan_On_High_Heels je napisao(la):
Ja bih se udala,bil' se ti zenio? :D:D:D

Šalim se... Ne volim nova auta,ali audi je DIVAN :lol:

Upravo tako.. nije interesantno, kad bi imao te pare uzeo bi auto za 20-ak hiljada i radio ga po svom ukusu..

Puno je 20 hiljada.. To su opet NOVIJA auta od toliko para :D

Kupio bi keca za cca 1.800KM i ostalo bi ulozio u njega :icon_twisted: ...

Jao..Što se nismo sreli ranije? :D
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

Ne serite... svi bi ga voljeli u svojoj garaži :)

Predobar izbor auta... sretno i puno pređenih kilometara.
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

vozio sam upravo ovakvog na testnoj vožnji, auto je fantastičan
odličan motor, mislim da nema potrebe da ga čipuješ jer i ovako čupa asfalt
interijer i generalno izgled ove generacije je ubjedljivo najljepši, ne samo kad je audi u pitanju, već kompletna klasa ovih automobila
nek ti je sretan, i da ga zamjeniš za nekog novog audija :)
 
Legend
RE: Moj novi bi-bi

auuuuuuuu
extra
jel onaj 140 ili 170 ks ?

nek je sa srecom, steta je chipat novo auto..
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

Hvala svima na iskrenim zeljama,i ako BOG da i vi svi redom da se navozate svojih i promjenite jos boljih vozilica ...;)

Odlucio sam da Golfa malo počnem da preuredjujem i prvo sto ce biti je ugradnja chipa,ali samo čekam da to počnu da rade u AC Quattro,a ovo auto cu ostaviti ovako kakvo jeste...
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

Dizajn prelijep,sigurno ce privlaciti mnoge poglede na cesti.Imao sam se priliku voziti u istom modelu i mogu reci da ima dobar motor ali nije za nekih ''utrka'',valjda zbog teske karoserije.Nek ti je sretan i da promijenis na bolje
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

ne mogu da vjerujem sta ljudi pricaju o nekim napucavanjima pa pored ovakvog auta ne moze se poredit ni jedan krs iz 90-te godine ne znam kako da je sredjen i koliko je ulozeno. S ovim kad prodjes kroz grad picke bale,a s "napucanim" autom samo se smiju i izrugavaju. Mislim da to sve govori
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

arminnn je napisao(la):
ne mogu da vjerujem sta ljudi pricaju o nekim napucavanjima pa pored ovakvog auta ne moze se poredit ni jedan krs iz 90-te godine ne znam kako da je sredjen i koliko je ulozeno. S ovim kad prodjes kroz grad picke bale,a s "napucanim" autom samo se smiju i izrugavaju. Mislim da to sve govori

Nidje veze :icon_eek:
Stvarno svakakvih komentara u ovoj temi.
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

trizex je napisao(la):
Kojih glupih komentara ima, karinu bi vi moju ulozili u ista, da ste ikad vozali ovakvo auto na 5-10 dana, a ne 5-10 kilometara. Audi je zvijer, cuj otkud mu pare, zaradio, ukrao nije bitno, snasao se, to je poenta, nek se navozas njega drug i zamijenis za puno boljeg...

haha ma ja se slazem s tobom , a pare se nadu samo je potrebna volja , pa makar i krao :lol::lol:
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

Ma kakav AC Quattro,javi se Krvoloku,posalji mu PM on ti radi cipanje,doktor je za te stvari,a inace Audi je za 10
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

arminnn je napisao(la):
ne mogu da vjerujem sta ljudi pricaju o nekim napucavanjima pa pored ovakvog auta ne moze se poredit ni jedan krs iz 90-te godine ne znam kako da je sredjen i koliko je ulozeno. S ovim kad prodjes kroz grad picke bale,a s "napucanim" autom samo se smiju i izrugavaju. Mislim da to sve govori

e oci moje lijepe,cure nemaju pojma o autima...to ce ti svako potvrdit...imaju ove ovdje po forumu al kad popricas s nekom curom u stvarnosti skontas da ne zna sta je akumulator a kamoli dalje...napucano auto ce cijeniti pravi poznavaoci a novo auto cijene cure...al nek cijene,svako napucava auto za svoj cejf,po svom ukusu,meni iskreno ne bi bilo vazno misljenje drugih,mislim,kod feleta sto sam vidio,nijedan dio nije za ismijavanja,drugo je ak vidis da je neko obrve na svjetlima radio izolir trakom,stavio milion lampica razlicitih boja i slicno...to jest za ismijavanja,al pogledaj malo auta clanova koji se bave tuningom,u njih je ulozen trud,ljubav,zelja,strast pa tek onda novac...a za novo auto je lik otisao,izvalio gutu para i kupio ga...a ima auta na koje je ulozeno vise nego sto vrijedi novo auto,ne kazem da ima ovdje,al ima...pa sad ti skontaj...izvinjavam se za duzinu texta...
tebi druze cestitke za novo auto,extra je,meni se iskreno svidja,al objasnjavam kako tunirano auto vise vrijedi u ocima pravih poznavaoca
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top