Moj novi bi-bi / Audi A4 2.0 TDI

Moj novi bi-bi / Audi A4 2.0 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Moj novi bi-bi

sretno sa quattrom.. kod nas u teamu ima jedan 3.0 TDI sredjen kod rieger-tuning.. jako lijepa i mocna kolica :D
 
Početnik
RE: Moj novi bi-bi

Satan_On_High_Heels je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Satan_On_High_Heels je napisao(la):
Ja bih se udala,bil' se ti zenio? :D:D:D

Šalim se... Ne volim nova auta,ali audi je DIVAN :lol:

Upravo tako.. nije interesantno, kad bi imao te pare uzeo bi auto za 20-ak hiljada i radio ga po svom ukusu..

Puno je 20 hiljada.. To su opet NOVIJA auta od toliko para :D

Kupio bi keca za cca 1.800KM i ostalo bi ulozio u njega :icon_twisted: ...
sorrry na OT, audi pravo lijepo izgleda,sto jest jest...
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

Audi je prelijep, svaka cast! Trenutno mi jedan od najljepsih novih auta! Sretno s njim i uzivaj u voznji!
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

Kojih glupih komentara ima, karinu bi vi moju ulozili u ista, da ste ikad vozali ovakvo auto na 5-10 dana, a ne 5-10 kilometara. Audi je zvijer, cuj otkud mu pare, zaradio, ukrao nije bitno, snasao se, to je poenta, nek se navozas njega drug i zamijenis za puno boljeg...
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

Ovaj novi Audi A4 extra uraden faca mu je strasna,nemoras naknadno radit Bad Look-heheeheh,svaka cast na kupovini nek je sa srecom i puno predenih kilometara...................
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

Satan_On_High_Heels je napisao(la):
Šalim se... Ne volim nova auta,ali audi je DIVAN :lol:
Nemoj da se ljutis, ali odavno nisam procitao ovako blesav komentar.

Audi je boli glava, great shot!
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

svaka cast za avto :D da se izvozas i da promjenis jos boljih Auta ko sto bi rekla meni nana :D:D:D:D:D
 
Član
RE: Moj novi bi-bi

Fin bi-bi.... Ima moj frend ovakvog, samo malo tamnijeg.... Super je i sto se potrosnje tice, a i vuce solidno za normalnu upotrebu.... Ni ja ne bih kupio novog, ali ko voli neka izvoli....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top