Moj drift sta sam dobro sta lose uradio XD

Moj drift sta sam dobro sta lose uradio XD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da si metar kasnije povukao,golf ti ne bi bio ni za dijelova koliko bi ga savio.uglavnom,za drift skidam kapu ko zna,mene to uopšte ne privlači,volim kontrolu:)
 
Početnik
IGY je napisao(la):
kakav ti je cjef okrenuti se pod rucnom ccc

svasta

i ja volim divljati ali ja to radim kad padne snjeg pa na veliki parking i zajebavm se a ne ovako

to je zato sto si cicija,zao ti lezajeva,guma felgi,pa na sniegu manje trenje:D

a ti druze..de ba samo driftaj loze te oni extra si ovo uradio slj put malo brze uletis,'nas kako to bude mocno:D
 
Lija je napisao(la):
IGY je napisao(la):
kakav ti je cjef okrenuti se pod rucnom ccc

svasta

i ja volim divljati ali ja to radim kad padne snjeg pa na veliki parking i zajebavm se a ne ovako

to je zato sto si cicija,zao ti lezajeva,guma felgi,pa na sniegu manje trenje:D

a ti druze..de ba samo driftaj loze te oni extra si ovo uradio slj put malo brze uletis,'nas kako to bude mocno:D
Hahha dobar si ti momak hahah al steta znam koja brzina treba ova je bila taman da sam 5 na sat iso brze nista od toga evo ti klip gdje sam sporo iso ni kurcu nevalja :D ahhaa


http://www.youtube.com/watch?v=_LoBxHyTKB0 EVO SPORO IDEM NICEMU NEVALJA
 
Član
jarane, opameti se ti dok jos nije kasno. ovo je prijateljski savjet, a ti kako hoces. kad se nesto desi onda ces se kajati, nazalost tad vec bude prekasno... ;)
 
Član
Pa ovaj drugi klip ti je bolji tri puta, samo da je jos malo pobjegla guzica, u glavnom prednji tockovi su ostali gdje trebaju a to je najbitnije... opet ti kazem , nije bitna brzina da se zaneses, nego kvalitet tvoje rucne.
Obrati paznju, ne mozes samo smotati volanom i poteci rucnu, moras prvo malo da ga nagnes u drugu stranu, pa onda naglo u onu pravu stranu, u tom trenutku kad se on najvise nageo povuces rucnu, pa ces da vidis kako se okreces...
Eh da, ja sam bio tvojih godina prije par godina, predpostavljam, nagledao se svega i svacega ali sad kad vidim golfa dvojku sa pet klinaca unutra i P znakom na sofersajbni kako misle da se igraju playstejsina i prreticu auta pred semaforom u krivini, misleci da su pravo dobri u tome (ali nisu svjesni da pojma nemaju), da to sto oni rade nikad dobar vozac ne bi uradio.
Nemoj da te svrstavamo u takvu grupu, ovdje smo da dajemo savjete kako bi bili sto bolji i sigurniji vozacii sa sto manje tragedija.
Negdje se mora ispuhati ventil mladosti a to je poligon i to kad padne snijeg ili 402 skupovi pa udri brate do mile volje... naucices nesto, dobices refleks pa kad se sledeci put na ulici slucajno nadjes u takvoj situaciji da znas odreagovati....

Ovako sad za sad promjeni destinaciju i cekaj da padne snijeg.
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=ZZMt4S_KWz0

Pokusaj ovako kad se vec lozis na drift a vozis auto slabo i sa fwd.
 
Član
evo malo i od mene , na bezbjednoj lokaciji i bez ručne , he he

http://www.youtube.com/watch?v=AZA8DwEfjGs
 

LSD

Član
ebo drift ako ti ulazna nije bar 100-120 :D
piki ovo se ne odnosi na tebe...tebi nemam zamjerke
 
Član
LSD je napisao(la):
ebo drift ako ti ulazna nije bar 100-120 :D
piki ovo se ne odnosi na tebe...tebi nemam zamjerke

ima ti i ta mjesta ali sigurnost na prvom mjestu, ev nešto i za tebe

http://www.youtube.com/watch?v=qw0zB5NS-Lw
 

LSD

Član
:D
kad budes vamo javi se...ima jedna dionica koju vjerovatno nisi probao...
:D
izuzetno fina za ovakvu mrcinu
 
Član
rinaldo je napisao(la):
LSD je napisao(la):
:D
kad budes vamo javi se...ima jedna dionica koju vjerovatno nisi probao...
:D
izuzetno fina za ovakvu mrcinu

koja dionica , mislim da nema puta u TK da nisam prošao al ko zna...

jesi prolazio putem Banovići-Lukavac (preko svatovca) e to je prava dionica za tebe i tvoju ergelu uslikam nekad i da vidis sta je put za drifta....
 
Član
dellas je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
dellas je napisao(la):
@oggyboy: jesi li driftovao kad na snegu po Novom Beogradu kasno uvece? Mislim da nema nista lepse,sve bulevari po 6 traka i svi se seku tacno pod 90 stepeni..milina

Pitaj onog što radi na buvljaku na parkingu kad mu je došao momak sa KOMBIJEM da drifta. Krstio se i nogama i rukama, a ljudi na parkingu(6 auta), stali sa strane, popalili kamere i snimaju. Poslije sam njih 6 ubacio u teretni dio i driftao sa njima. Igru je pokvarila, naravno, PROKLETA INTERVENTNA, al' nas nisu pohvatali.:123:

i sta je bilo kad si se probudio:D

Nađi ekipu što driftaju zimi svaku noć, stariji likovi, žene i djeca kod kuće, a oni k'o male bebe na parkingu se igraju u snijegu. Pitaj ih za kombi.:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top