Moj drift sta sam dobro sta lose uradio XD

Moj drift sta sam dobro sta lose uradio XD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobro si ga zabacio...mogao si za moj ukus jedino malo prije ''zagristi'' zavoj i tada bi ti za FWD dao 5 zvjezdica :cool:
btw kako kolega kaze to je assdrag....ne drift...
i ne...ne moze se sa FWD ni blizu driftat ko sa RWD :icon_smile:
 
Član
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
moze se i sa prednjom vucom diftat isto ko sa zadnjom al samo ralika je u fealingu zadnja gotivnija :D

evo ti novi domaci zadatak ;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XO-jY2uGX_8[/video]
 
Član
Suki ti fkt hoces da covjek pogine,,kad sutra bude razbio auto odjavi se sa foruma,jebat ce ti sve po spisku:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Lose si uradio mnogo toga a recicu ti prvo da si uzeo auto od starog koji jedva odrzava da se ti izdrkavas na njega, druga stvar jako blizu si bio da se razbijes ko kanta u taj stub od mosta i to u svoja vrata gdje te bog ne bi mogao spasitil.
Trece, prebrzo si usao u zavoj i jos na cesti koja ima kontra nagib gdje uvijek moras racunati da ce te auto vise izbaciti nego sto ti hoces a vrlo lako i da izgubis kontrolu.
Cetvrto auto zanosi na osnovu svoje rucne kocnice onoliko koliko ti zelis i koliko ces moci odrzati kontrolu a ne da se zanosis na osnovu brzine pa ga malo cimnes i on te zabaci, vjeruj tada nemas kontrole nikakve.
Peto, tvoj auto je jako slab i ne moze te izvuci naprijed pri ovakvim situacijama tako da nemoj da sanjas da mozes ovako inace ulijetat u krivine.
Sad kad dodje snijeg, na neki poligon, naprijed stavi dobre gume a nazan neke malo losije pa se steli ali sve sa jako malim brzinama gdje te auto sa tvojom snagom moze izvuci kad ti se zabaci zadnji kraj.
Nemoj vise ovakve gluposti praviti posebno ne na ovakvoj cesti jer bi te moglo puno kostati.
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Lose si uradio mnogo toga a recicu ti prvo da si uzeo auto od starog koji jedva odrzava da se ti izdrkavas na njega, druga stvar jako blizu si bio da se razbijes ko kanta u taj stub od mosta i to u svoja vrata gdje te bog ne bi mogao spasitil.
Trece, prebrzo si usao u zavoj i jos na cesti koja ima kontra nagib gdje uvijek moras racunati da ce te auto vise izbaciti nego sto ti hoces a vrlo lako i da izgubis kontrolu.
Cetvrto auto zanosi na osnovu svoje rucne kocnice onoliko koliko ti zelis i koliko ces moci odrzati kontrolu a ne da se zanosis na osnovu brzine pa ga malo cimnes i on te zabaci, vjeruj tada nemas kontrole nikakve.
Peto, tvoj auto je jako slab i ne moze te izvuci naprijed pri ovakvim situacijama tako da nemoj da sanjas da mozes ovako inace ulijetat u krivine.
Sad kad dodje snijeg, na neki poligon, naprijed stavi dobre gume a nazan neke malo losije pa se steli ali sve sa jako malim brzinama gdje te auto sa tvojom snagom moze izvuci kad ti se zabaci zadnji kraj.
Nemoj vise ovakve gluposti praviti posebno ne na ovakvoj cesti jer bi te moglo puno kostati.

de pusti cojka nek drifta :D:D
 
Član
đeš na ovom makadamu od ceste driftat ondje ima rupa ispod podvoznjaka vise nego na sumskom putu ali svakako si predobro to odradio...svaka cast...
 
Član
:lol: Svasta! Mogao si ga malo "zadriftati" u ovaj podvoznjak pa da to tek video bude,ali sreca pa nisi! :lol: Ako vec hoces da radis tako neke gluposti onda kao sto djogi rece nadji neki poligon,a ne ovako nesto! Nek ti je Bog na pomoci! :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top