Moj drift sta sam dobro sta lose uradio XD

Moj drift sta sam dobro sta lose uradio XD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zar bi ti svi govorili da prestanes da si u pravu,svi dele jedno misljenje znaci da je ono ispravno. Zezajte se po gradu,to je najjace skupi se ekipa kasno pa svaka ulica bocno,pa neki poligon za osmice i sl...i tu mogu stvari da izmaknu kontroli ali sa minimalnom materijalnom stetom.
 
Član
@oggyboy: jesi li driftovao kad na snegu po Novom Beogradu kasno uvece? Mislim da nema nista lepse,sve bulevari po 6 traka i svi se seku tacno pod 90 stepeni..milina
 
Član
dellas je napisao(la):
@oggyboy: jesi li driftovao kad na snegu po Novom Beogradu kasno uvece? Mislim da nema nista lepse,sve bulevari po 6 traka i svi se seku tacno pod 90 stepeni..milina

Pitaj onog što radi na buvljaku na parkingu kad mu je došao momak sa KOMBIJEM da drifta. Krstio se i nogama i rukama, a ljudi na parkingu(6 auta), stali sa strane, popalili kamere i snimaju. Poslije sam njih 6 ubacio u teretni dio i driftao sa njima. Igru je pokvarila, naravno, PROKLETA INTERVENTNA, al' nas nisu pohvatali.:123:
 
BHT Ovisnik
ovo dobro izgleda,al djogi ti sve rece,malo je ovo poopasno,moze ovdje dobro da odnese

ja sam se poceo pod rucnom uciti s kadettom karavanom od starog ljetos,gume celave,na pistu i gas na jedan polukrug,dok se sada pomalo po gradu ucim,naprijed nove zimske i kada je malo kasnije,kisa ili mokra podloga nema nikoga onda povlacim gdje nemogu nikoga ugroziti osim felge od trotoar ako izmakne kontroli sto se jednom malo dogodilo,a ovdje ako ti izmakne kontoroli Bogin si
 
Član
dellas je napisao(la):
@oggyboy: jesi li driftovao kad na snegu po Novom Beogradu kasno uvece? Mislim da nema nista lepse,sve bulevari po 6 traka i svi se seku tacno pod 90 stepeni..milina

jesam ja cijele prosle zime. :lol::lol::lol: cim padne snijeg ja odmah u auto i vozi po novom bg

a sto se tice ovog "drifta" samo vuci i cuvaj se
 

IGY

Član
kakav ti je cjef okrenuti se pod rucnom ccc

svasta

i ja volim divljati ali ja to radim kad padne snjeg pa na veliki parking i zajebavm se a ne ovako
 
Član
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
menso je napisao(la):
LSD je napisao(la):
zorane sine....na ovoj dionici na kojoj si ti driftao je skoro pogunulo dijete....cigance...5-6 godina...
druga stvar...golf nije za drifta ....al definitivno...
ali ako vec volis da guza seta lijevo desno...icemo jedan dan s mojim golfom prema sikuljama...makadamom...ces onda da vidis svog boga..
ili cekaj snijeg pa cemo zajedno oko 2-3 navece da plesemo po gradu...
ima kandidata podosta :D

:cool: zovte i mene...:D

Nije problem :dD

Nemojte samo sukia zvati sradace neko :D
 
ja na ovim klipovima nisam vidio nista spektakularno, cak stavise ti si se vise trudio da ne zapucas u zid, nego sto si raDIO neki drift, probaj u kruznim tokovima, a nije ti ova dvica za drifta, em nema snage em - sto je FWD, a i pokusavati
ovako nesto na nepreglednoj krivini govori koliko ti nemas nimalo svijesti za volanom, ovako ces pokupiti nekog neduznog pjesaka, zasto? zato sto je tebi merak, razmisli. nemam nista protiv drifta, i ja ponekad okusam ali na preglednim krivinama, al pretezno u kruznom, 2 i puuuuun
 
Član
Ljudi neko je snimao klip, predpostavljam da je taj trebao i mahati ako nesto ide iz kontra smjera.

Al da je opasno mjesto izabrao za izvodjenje ovoga, jeste. Jer bas nema mjesta za greske...
 
Član
imas srece sto nisi zalozio al dokad ces imat,kao sto su ti rekli kupi nesto sa zadnjom vucom i na kakvom poligonu pokusavaj,neki su kod mene u susjedstvu pokusavali pa je auto ovako zavrsilo
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
dellas je napisao(la):
@oggyboy: jesi li driftovao kad na snegu po Novom Beogradu kasno uvece? Mislim da nema nista lepse,sve bulevari po 6 traka i svi se seku tacno pod 90 stepeni..milina

Pitaj onog što radi na buvljaku na parkingu kad mu je došao momak sa KOMBIJEM da drifta. Krstio se i nogama i rukama, a ljudi na parkingu(6 auta), stali sa strane, popalili kamere i snimaju. Poslije sam njih 6 ubacio u teretni dio i driftao sa njima. Igru je pokvarila, naravno, PROKLETA INTERVENTNA, al' nas nisu pohvatali.:123:

i sta je bilo kad si se probudio:D
 
bila su dvojica jbg ima gore link od drugog telefona jedan stoji sa one strane jedan sa moje i govore mi kad auto ide al hajd jest krivina luda jesam se izvlacio i na toj sam radio 5-6 puta i dosta je te trazim drugu kaku malo zajebaniju :D
 
Član
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
bila su dvojica jbg ima gore link od drugog telefona jedan stoji sa one strane jedan sa moje i govore mi kad auto ide al hajd jest krivina luda jesam se izvlacio i na toj sam radio 5-6 puta i dosta je te trazim drugu kaku malo zajebaniju :D

nek je tebi bog na pomoci, idi prvo daj kakvu sadaku, mozda te i sacuva od potencijalnog belaja... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top