Mobitel do 250 km?

Mobitel do 250 km?

sub3r je napisao(la):
danijel888 je napisao(la):
ja preporucujem kao neke kolege sa foruma htc wildfire (obicni ili s,moze se nac za 250) i takodjer samsung galaxy ace
za 250 sumnjam da mozes ista bolje naci...iphone je odlican mobitel al sta ce ti on u BiH,samo za foliranje.

ovo shvatanje mi nikako ne ide u glavu.... al bas nikako... :icon_rolleyes:

sta je iphone, neki spaceship pa se ne moze koristi u bosni, nego eto mozes ga samo pokazivati


kralju, moj galaxy s2 ima vise dostupnih i besplatnih funkcija nego ijedan iphone.
preko granice se moze koristiti za sve,i ja bi ga prvi kupio al nikad u BiH
ne mozes nikakve podatke poslat s njega na drugi mobitel sto je meni osobno najveci problem,baterija mu jedva moze mozda 2 dana,sve mu moras radit preko appleovih programa,imao sam 3gs citavih tjedan dana,i tvrdim da je skoro pa beskoristan za nase podrucje.
ne zelim se svadjat,to je samo moje misljenje, i opet ponavljam da sam u hr,njemackoj ili bilo gdje drugo kupovao bi samo iphone...
kod nas u mostaru svi koji "imaju para" nose iphon,tako da je on u nas pokazatelj imovnog stanja,jer pola ih ne zna ni poruke napisat,a ne radit s njim.
p.s. Sretna Nova godina svima :icon_smile:
 
Član
tjedan ili ti ga sedmica dana nije ni priblizno dovoljno vremena da se nauci iskoristiti citav potencijal jednog telefona... ja sam imao sve vrste iphone-a, od 2G do evo sad 4gS.. i sve ovo sto si ti naveo se moze uraditi sa malo znanja ;)
preko installous-a imas citavo more aplikacija, vise nego i jedna druga platforma podrzava.
a slazem se s tim da vecina raje nosi iphone samo da se "pokaze", no eto.. svakom njegovo...
sretna Nova i tebi :cool:
 
Član
znam da se ide u off i sorry zbog toga, ali s iphone-om se moze sve... i ja sam do prije nekoliko mjeseci bio najveci hater iphone-a, a evo 3 zadnja telefona su mi iphone (trenutno 3gs). kao sto sam naveo u prethodnom svom postu, bolji wifi signal imam s iphone-om u kuci nego s laptopom. sto se tice aplikacija, poznato je da apple ima najvise aplikacija od svih proizvodjaca, a suludo je poredit galaxy s2 s nekim telefonom DO 250km (u sta spada iphone 3g). kao sto kolega sub3r rece, preko installous-a (jailbreak) mozes boga oca instalirati na iphone i koristiti, pa cak i u bosni ;) posto kazes da ga samo koriste radi pokazivanja, sjedi s nekim ko se dobro poznaje s tematikom "iphone" i neka ti pokaze sta se sve moze, ubrzo ces promjeniti misljenje ;)

EDIT: i ko kaze da se ne moze slati s iphone preko bluetooth?? za verzije 3.xx imas app ibluenova, za verzije od 4.2x imas app celeste...

a ubrzo ce i ostali uraditi isto sto i iphone tj ukinuti opciju slanja preko bluetooth (zbog zastite autorskih prava itd itd itd... s*anje zivo)

pozz sretna nova i da se dobro provedete svi... and now :icon_exclaim::icon_smile:

ado kupi iphone od saleta:cool:
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
I ja ga uzeo kad je tek izasao i prodao nakon 20 dana ...symbian jedno obicno smece...trazi kakav smartphone...za te pare nemzoes nista bolje uzeti od htc wildfira...

savjet bjezi od symbiana sto dalje mozes...jednom kad probas android il wm tek onda skontas sta je mob i napredak ..

Symbian je najduze "tu", ali moram se sloziti s MeBeSad, isprobao sam ih, i koristio neki period, sve, od symbiana, androida, wm6, pa sad wp7.5, te ios-a....symbian dosta zaostaje za sva 3 konkurenta u pogledu neke integriranosti, da funkcionise sve kao cjelina, bez trzanja, multitasking i sl., android je otvoren sistem s brdom mogucnosti, ali isto tako nema tu "glatkocu" rada kao ios i wp7, kad sam tek uzeo trenutni tel (HTC Mozart) nervirao me par dana uzasno sto ne mogu da radim "sta ja hocu", isto kao i iphone, ali kada primijetis kako glatko, bez napora radi sve sto ti naumpadne, skontas da je s razlogom tako "ogranicen" ;) recimo igram neku noc Assasins Creed, i slucajno sasvim upalim task manager - u pozadini se i dalje vrte PES 2011 i Need For Speed - zaboravio ih ugasiti, nisam ni primijetio na performansama mob....
 
Član
Amer-civic je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
nemoj n97 ni za zivu glavu jedva se smeca kotarisah :icon_twisted::icon_twisted:

hahah sto? Sta mu fali?

I ja ga uzeo kad je tek izasao i prodao nakon 20 dana ...symbian jedno obicno smece...trazi kakav smartphone...za te pare nemzoes nista bolje uzeti od htc wildfira...

savjet bjezi od symbiana sto dalje mozes...jednom kad probas android il wm tek onda skontas sta je mob i napredak ..

Ja je koristim vec godinu skoro, sa zadnjom verzijom Sw-a, popunio nekih 15 gb al sve muzikom.
Štopanje se osjeti ali malo ostalo mi sve extra.
Baterija moze izdrzati cak do 5 dana kad bi samo obavljao poziv.
Ja neznam sta je ovo svi po n97 pljuju, men tel extra

ArminM je napisao(la):
i ja koristim N97 bez problema, i kod mene sasvim ok radi, nema nikakvih problema

Eo nedavno mi jaranu stavili duplu brzinu interneta i ja ga pitam kaze on nisam ni skontao jarane...hocu da kazem sve zavisi kako i sta ocekujes od telefona...promijenio sam ih ni sam neznam koliko...jednostavno sa androidom se nemoze porediti niejdan OS...imao sam nokiu n97 kad je tek izasla...i imas te neke 32 gige...popunis 10giga nemozes telefon vise normalno da koristis...jednostavno vec sad je taj telefon star i previse...update softwera napravili 2 puta i to je to.... p


po meni ako mislis uzeti n97 je bacanje para..
 
Član
uglavnom ako budeš htjeo kupovati iphone javi se na PM...vazi i za ostale članove ako je tko zainteresovan, ima mogućnost da ga pregleda i ako ne zeli kupiti moze ga vratiti tj nemora ni platiti, jer će neko od mojih ljudi vam dostaviti telefon...

ali nemojte da sad bude, samo da vidim, zajebanciija, već ako ste ozbiljna mušterija, naveo sam mu mane... a pokraj toga odlično sluzi... što se baterije tiče meni je odlična, bolja mi je već na ovom HTC wildfire S što imam a on je nov...

za iphone, treba se malo informisati, tj treba znati poisključivati nepotrebne aplikacije koje troše bateriju ukoliko vi to trenutno nemate potrebu koristiti... i onda imate odličan telefonić...
 
Član
nokia e75 "business class" telefon, koji je nazalost sa symbian operativnim sistemom, svojevremeno dobar telefon sa dosta opcija, ali danas mozemo rec zastarjela tehnologija sa (za danasnje standarde) sporim procesorom... inace ko voli dobre, pouzdane telefone i kome nisu toliko bitne opcije, ce bit zadovoljan ovim telefonom... velik, ali ipak manji od nokie n97 koju su u ovoj temi toliku pljuvali ;)
 
Član
damire mogu ti ja reci iz prve ruke, solidan telefon, zavisi za sta ti treba. Spor jest, ko i vecina ovih symbiana, al prezivi se :D tastatura mu je odlicna, uzivanje tipkat na njoj, ne znam koliko je ovaj kod mene godinu i po mozda, zamijenio bateriju nedavno al spletom okolnosti, a drugih problema nikakvih nije bilo, iscvakan sa svih strana, ispadao milion puta, i radi :D
 
Član
Aman narode sta napisaste sve :lol: Kontao sam iphone 3 uzimat. Djevojka mi kupuje telefon za rodjendan pa rekla da izaberem i da joj javim posto ona ima nekog rodjaka koji moze nabavit tel koji hocu. Ja sam onako otprilike rekao 250 posto mi je malo ofirno da daje puno para za tel al ona govori da ce dati 300 km ako treba. Pa najvjerovatnije iphone.:icon_question:
 
Član
Posto mi neki rekose da je nokia e75 vrlo kvarljiv telefon odlucih se za dalje:D

jeli imao neko iskustva sa "Samsung Omnia i900 8GB" ? kakvi su utisci i sl.

i ako neko ima preporuku za neki drugi delefon do neke 2 glave nek' napise sta korisno.
:cool:
 
Legend
Imao sam ja tu Omniu i iskreno ne bih ti je preporucio...
Pod prvo na njemu je Windows operativni sistem, sve je nekako sitno i poruke nema sanse da napises prstima, drugo touch je veoma los, barem kod mene bio, tesko ga je koristiti ne mozes nista raditi na njemu bez noktiju na prstima ili olovcice, onda non-stop je nesto kocio blokirao sto je i nije neka novost za wm. Jedina pohvala ide za kameru, bila to noc ili dan pravila je dobre slike, takodjer pohvala za slusalicu za razgovor, bila je veoma glasna, ali iskreno taj telefon ne bi vise kad bi mi ga ko dzaba davao, eh sad na tebi je:icon_biggrin:
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Posto mi neki rekose da je nokia e75 vrlo kvarljiv telefon odlucih se za dalje:D

jeli imao neko iskustva sa "Samsung Omnia i900 8GB" ? kakvi su utisci i sl.

i ako neko ima preporuku za neki drugi delefon do neke 2 glave nek' napise sta korisno.
:cool:

Ima 230 km nov samsung galaxy mini. Jel neko koristio ovaj telefon?
 
Član
Nokia e75 otpala iz konkurencije,
Samsung Omnia takodjer,
LG sto mi par ljudi preporucuje necu ni pod razno.

Dosli smo do Nokije N97 mini... telefon mi se bash svidja i ako tudja iskustva pokazu da je OK ide taj def.
 
Top