Mobitel do 250 km?

Mobitel do 250 km?

Član
sve zavisi za sta ti treba telefon, tj sta zelis da ima od opcija... tek na osnovu toga ti mozemo dat neki koristan savjet;)
 
Član
TuLe je napisao(la):
sve zavisi za sta ti treba telefon, tj sta zelis da ima od opcija... tek na osnovu toga ti mozemo dat neki koristan savjet;)

Svaki polovan mobitel za te pare ima SVE. Znači sve je isto samo drugčije upakovano.
 
HTC Wildfire S, mozda je malo skuplji al se neces pokajat, ima mi buraz i extra je, ja budala uzeo Nokiu C6 a covjek mi nudio taj al ja naucio na Nokiu :lol:
 
Član
Pa najvise zbog neta sam mislio uzimat. Vala najdraze bi mi bilo kad bih mogao iphone 3 naci da je dobar. Gledao sam galaxy mini ali mali je i izgleda da nije za neta. Slab mu procesor mali diplej itd itd...
 
ado_d je napisao(la):
Pa najvise zbog neta sam mislio uzimat. Vala najdraze bi mi bilo kad bih mogao iphone 3 naci da je dobar. Gledao sam galaxy mini ali mali je i izgleda da nije za neta. Slab mu procesor mali diplej itd itd...

ako ti je samo radi neta onda Nokia sa tastaturom je zakon za to
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
ako su ti to potrebe koje si gore napisao onda ti je najbolje uzeti tablet ;)
i to sto mu kazes ako je za neta najvise moez se za 280km naci 10,1 sa wifi, ugradjenim gps...itd.
 
Top