Mobitel do 250 km?

Mobitel do 250 km?

Član
A jbga prvo trazim mobitel.Znaci necu nesto ogromno nego da moze stat u dzep. Dosta pisem poruke pa mi je zato vazno da nije displej mali da se ne mucim. Mozda bi mi n97 mini najvise odgovarala.
 
BHT Ovisnik
nokia x6 ?
ja sam koristio 5800 bio mi je fino sluzio i za internet,x6 je noviji,navigacija fino radi na njemu,pregledan...
 
Član
ado_d je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
nemoj n97 ni za zivu glavu jedva se smeca kotarisah :icon_twisted::icon_twisted:

hahah sto? Sta mu fali?

I ja ga uzeo kad je tek izasao i prodao nakon 20 dana ...symbian jedno obicno smece...trazi kakav smartphone...za te pare nemzoes nista bolje uzeti od htc wildfira...

savjet bjezi od symbiana sto dalje mozes...jednom kad probas android il wm tek onda skontas sta je mob i napredak ..
 
Član
prodat cu ti ja svoj iphone za 250KM

jest da mu fali tipkica za volumen, i onako izgreban je malo nazad...

http://www.pik.ba/artikal/2293573/iphone-3g-8gb/
 
MeBeSad je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
nemoj n97 ni za zivu glavu jedva se smeca kotarisah :icon_twisted::icon_twisted:

hahah sto? Sta mu fali?

I ja ga uzeo kad je tek izasao i prodao nakon 20 dana ...symbian jedno obicno smece...trazi kakav smartphone...za te pare nemzoes nista bolje uzeti od htc wildfira...

savjet bjezi od symbiana sto dalje mozes...jednom kad probas android il wm tek onda skontas sta je mob i napredak ..

Ja je koristim vec godinu skoro, sa zadnjom verzijom Sw-a, popunio nekih 15 gb al sve muzikom.
Štopanje se osjeti ali malo ostalo mi sve extra.
Baterija moze izdrzati cak do 5 dana kad bi samo obavljao poziv.
Ja neznam sta je ovo svi po n97 pljuju, men tel extra
 
Član
jusuf je napisao(la):
N97 je blago receno cigla, N97 mini je nesto sasvim drugo, puno ljepsi, bolji i kvalitetniji mobitel.
Imam dva jarana, jednan ima N97, a drugi N97 mini, ovaj prvi proklinje dan kad je kupio mobitel, dok se ovaj drugi samo smjeska na te komentare....

e da je cigla vala i nije
 
Član
ja ne znam.... n97 je valjala u cijelom svijetu, samo nesto vama ne valja :icon_rolleyes:
 
Legend
Imao sam i ja Nokiu N97, i sve zavisi od serije valjda, kod mene je odmah touch na pocetku otisao, te nedugo zatim tipka za zakljucavanje otpala, non-stop neki problemi s njom, mobitel jeste predebeo i stvarno softwer je nula bodova. A sto se tice tastature i kliznog mehanizma dajem +;)
 
Član
iphone bog i batina za wifi, imam bolji signal na iphone 3gs nego sto imam na laptopu :lol: evo sale ti nudi iphone, na tvom mjestu bi prihvatio tu ponudu, zvuci dobro;)
 
ja preporucujem kao neke kolege sa foruma htc wildfire (obicni ili s,moze se nac za 250) i takodjer samsung galaxy ace
za 250 sumnjam da mozes ista bolje naci...iphone je odlican mobitel al sta ce ti on u BiH,samo za foliranje.
 
Član
danijel888 je napisao(la):
ja preporucujem kao neke kolege sa foruma htc wildfire (obicni ili s,moze se nac za 250) i takodjer samsung galaxy ace
za 250 sumnjam da mozes ista bolje naci...iphone je odlican mobitel al sta ce ti on u BiH,samo za foliranje.

ovo shvatanje mi nikako ne ide u glavu.... al bas nikako... :icon_rolleyes:

sta je iphone, neki spaceship pa se ne moze koristi u bosni, nego eto mozes ga samo pokazivati
 
Top