MK4 GTI TDI bY BuKi (RECARO UPDATE)

MK4 GTI TDI bY BuKi (RECARO UPDATE)

Član
Neki dan uradim brisace, plastiku ispod brisaca osvijezim, plastiku iza volana te kozu novu uradio iza volana sto ide.

IMG_20140705_105941.jpg 20140627_084853.jpg IMG_20140705_105941.jpg IMG_20140705_105736.jpg IMG_20140705_110117.jpg IMG_20140703_234249.jpg
 
Extra je golfic svidjaju mi se felge a pogotovo ovo sto si uradio na prednjoj maski, tj grilu sto si ofarbao sve u crno bas extra stoji na ovoj boji :)
 
Član
Extra je golfic svidjaju mi se felge a pogotovo ovo sto si uradio na prednjoj maski, tj grilu sto si ofarbao sve u crno bas extra stoji na ovoj boji :)
Hvala ti puno, trudim se kao i svi mi a ovi crni detalji mu stoje pravo barem meni izgleda puno ljepse. Ove cu felge ostaviti pa mozda predjem na 18" ali samo od R32 koje nebi vozio svaki dan put do kuce mi je los na jednom dijelu i na ovim je patnja.
Ps. Passat je vrh, radis ga kako bi i ja
 
Poslednja izmena:
Hvala ti puno, trudim se kao i svi mi a ovi crni detalji mu stoje pravo barem meni izgleda puno ljepse. Ove cu felge ostaviti pa mozda predjem na 18" ali samo od R32 koje nebi vozio svaki dan put do kuce mi je los na jednom dijelu i na ovim je patnja.
Ps. Passat je vrh, radis ga kako bi i ja
Hvala brate ;)
Kao sto ti kazes trudimo se svi koliko mozemo.
Da da extra si to odradio te detalje a i felge ako ti nije neka nuzda ja nebih nista vece stavljao te su mu nekako bas mjera, jedino jos malcice spustit.
I svidja mi se sto nisu sive ili u nekoj boji, nego su polirane zato mu i stoje tako fino.
 
Član
Hvala brate ;)
Kao sto ti kazes trudimo se svi koliko mozemo.
Da da extra si to odradio te detalje a i felge ako ti nije neka nuzda ja nebih nista vece stavljao te su mu nekako bas mjera, jedino jos malcice spustit.
I svidja mi se sto nisu sive ili u nekoj boji, nego su polirane zato mu i stoje tako fino.
ma nije mi nuzda za felge nego bi ih volio imati cisto nekad da ih namontiram. A ove se felge i meni svidjaju samo što ih moram malo srediti znaci one su full polirane a ja cu im vratiti fabricku boju gdje i treba a krakove ostaviti ispolirane. Spustio bi ga ja do zemlje ali ne ide stvarno karter je jako nizak inace na golf 4 a auto vozim svaki dan i uvijek cujem kako negdje struzem zastita motora iako oprezno vozim.
 
Član
po meni najljepsa boja za mk4 i tamno siva tj grafitna ali da je sve u boji auta...odlicno drug..:)
 
Top