MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

odlicna tema .nOKe :cool: svaka cast, ja sam na VWClubCroatia pratio MK3 rare options i ostao sam bez teksta :icon_eek: sad cu naravno i ovdje ostati :icon_biggrin:
 
Član
Bas extra tema. Kad si stavio ovaj downforce spojler i rekao kako smo mi bosanci poznati stajleri :D Sjetim se prije nekih 10tak dana je neki lik predstavio auto u garazi i imao je ovaj FOHA spojler i naravno svi su kritikovali taj spojler. Al' ko bi rekao da je to OEM. Super tema ako ima jos nekog materijala postavi ;);)
 
Član
E ovo je bas zanimljivo za vidheti :cool: Vratimo se malo u '80 i '90 i vidimo da je i u tom vremenu bilo zanimljivo uz tuning zivjeti :D

neki od ovih detalaj se mogu i kod nas slucajno pronaci u nekom golfu recimo clan code kr je uspio naci kompletan kozni interijer od rally golfa recaro sjedista i tapacirunge cudo je kako jake motorice imaju za el pomicanje sjedista :icon_smile:

Ove zadnje slike na prethodnoj stranici su zanimljive sto je Mrva postavio ima bas cool detalja i dobrih felgi jos kad bi se sta moglo od ovog i sad naci :icon_rolleyes: jedino skinut koju ideju pa pokusat sobom napraviti :icon_smile:
 
Član
aaa ovaj climatronic,nemogu da vjerujem sta se sve od opreme moglo ubacit, :cool:,covjece zamisli instalaciju u ovog golfa...
 
Član
kod mene je otac '97 uvezao dvicu iz njemacke, imala je bruku opreme, RECARO, duboke karambolke sa GTI spojlerom (koje je on skinuo nakon sto ih je poolomio), imala je one kockaste farove kao u crvenog sto je noke postavio, sjecam se dobro da je imala VOTEX konzolu jer mi je bilo cudno kako je u nas ta centralna konzola bila razlicita nego kod drugih dvica, fabricke crvno crvene stopke, 14" felge i dalje se ne sjecam, bio sam mali.... :icon_smile:
 
Legend
nastavljamo :)
jos malo konzola..
seite07_gr%20(Medium).jpg


pa galerija..
seite04_gr%20(Medium).jpg


evo nesto i za jettu, gli 16v :)
DSCN1770.jpg


pazi poklopca za prekidace i ovaj a/c prekidac :D
IMG_0020.jpg
 
Legend
pa jos malo votexovog kataloga
seite00_gr%20(Medium).jpg

seite02_gr%20(Medium).jpg

seite03_gr%20(Medium).jpg

seite05_gr%20(Medium).jpg


pa malo i jetti
P1.jpg

P3.jpg

P3-foldout1.jpg

P4.jpg

P5.jpg

ko ovo nebi zelio, novu naravno :)
P7.jpg

P8.jpg

P9.jpg



samo za istinske ljubavwnike VWa :icon_smile:
CardInside.jpg

CardOutside.jpg


Club2b.jpg

Club34.jpg


Clubf1.jpg
 
Član
joj Jette ima vise opreme nego moja :D,evo nadjoh neku tablu,mislim da je i ovo rijetko ;)
d9z-konzol.jpg
[/url][/img]
 
Član
fkt prejaka tema svegami, puno toga od ovih dijelova ja nisam nikad vidio, nisam za neke ni cuo, kad sam vidio origigi climatronic od dvice ostao sam bez teksta, odlicna tema Noke, nadam se da ce biti auzrna kao i ove prethodne dvije tri stranice:cool::cool:
 
Član
99% ove opreme sam već vidio,nekad davno...a sigurno 90% imao u svom Golfu 2 dok sam ga imao...(climatronic,zender spojleri,identicna ona recaro sjedista,komandna tabla koja je slicna onoj ali ima jos neki dodatak kod nogu suvozaca itd,itd)
 
Legend
pa jos malo dijelova :)
Seite01%20(Medium).jpg

Seite03%20(Medium).jpg

Seite08%20(Medium).jpg

Seite09%20(Medium).jpg

Seite12%20(Medium).jpg

Seite13%20(Medium).jpg

Seite23%20(Medium).jpg

Seite24%20(Medium).jpg


453db16f133f7611.jpg

51a7cf41c8d49e7b.jpg

da8a2bc6d81cc959.jpg


art-Sport_Auto-01_1989-alles_ueber_golf_tuning-teil_2-00.jpg


mexico front
gtdjantes001yn4.jpg


tempomat (da je ovo naci :icon_eek:)
tempmg.jpg


jedna brend name tuning kuca po imenu treser je tada bila jako poznata..
http://www.treser-audi.de/treser.htm

sillygolf1.jpg

sillygolf2.jpg

sillygolf3.jpg
 
Top