Mitsubishi Lancer Evolution X do u detalj

Mitsubishi Lancer Evolution X do u detalj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
corrado je napisao(la):
krivo sam skužio na telki, bio je obični lancer, izgled im je isti a ovaj ima 150ks.

btw, gledao sam predstavljanje x-a i neki lik je pitao za ručni mjenjač, svejedno ti ne stišćeš nikakav kuplung, imaš samo gas i kočnicu, a mjenjač je ručni, samo kaj ne moraš stiskat kuplung (nema pedale kuplunga, samo su dvije- gas i kočnica)

tužni- nije bed, ja se stvarno neću uvrijedit kaj god da napišeš, i dobro je da me ispravljate kad pretjeram ili pogriješim, a turbina na 2.9 vr6 (i nitro) znači auto ide ko lud, ne sastoji se svaki centimatar cesta od zavoja, sad ste svi gledali na top gear kak prednji pogon i puno konja nevalja pa pričate svašta... al to nije tema pa..

U biti ima 143. To je 1,8.

U vezi mjenjača. Ne čuješ ti šta ja tipkam. :D Imaš ručni mjenjač s KUPLUNGOM. Ima 5 brzina. Ovo što ti pričaš je TC-SST polu-automatski mjenjač s dvije spojke. Isti princip kao DSG od VW-a.

Vrsta pogona ovisi kakav si ti tip vozaća, ali FWD sucks (to svi znamo jer ih manje više svi slažemo). Slažem se da taj 2,9 turbo+nitro bi išao brutalno. Lijep je taj tvoj san. Samo topic je o rally autu. Zamisli da trebaš ići od Zagreba do Bihaća po kiši ili snijegu. U jednoj ruci su ti ključevi od Corrada s 400 ks + nitro na prednji pogon a u drugoj od EVO-a X sa 300 ks na 4WD. S kojim bi se više zabavio, manje umorio i prije stigao? :D Mislim da je upravo to bit cestovnih verzija rally auta.
 
Član
ok, ak ti kažeš da ima s običnim kuplungom ok, al ja još nisam naišo na takav video ili sliku, ak imaš postavi da vidimo malo, takva bi me verzija najviše zanimala da imam love, a btw naravno da bi prije uzeo ključeve od evo x :):) ,al nije svaki dan i svaka ruta kiša i zavoji
 
LANCER CE uvjek biti bolji od imprece nije bitno koja je verzija lancer je lancer. nisam rekao da ne valja impreca vec da je bolji lancer i uvek ce biti a ima verzija disel tdi 2.0 140ks od ww uzeo mitshubishi za to znam
 
Član
X je lošiji od nove Impreze. Skoro po svim testovima, vremenima po krugovima... Jedino su amerikanci u jednom testu dali prednost X-u. Nažalost danas i takve auto prodaje izgled.

Te vw-ove će gurati još neko vrijeme. Dolaze Mitsu-ovi dizeli uskoro. Jedan je predstavljen u konceptu nove Eclipse. Inaće iz pouzdanih izvora čujem da je i ta dizel verzija ok u novom Lanceru. Može dobro potegnuti, nije previše ljen auto. Samo po meni to ne ide u Lancer. Pravi Lancer je za mene s 1,5 i 1,8 benzinskim motorima kako je bilo davne '91 prije nego što su stavili dizel u novije generacije.
 
ma moze dizel da vuce ko dizel samo para ima neka bokser verzija disela 215 ks 1995cc bit ce u lanceru al ne znam kojem tako sam citao prvi bokser disel .obrtni moment ce biti oko 500nm pa ima da ide do 100 bar za 5.5-6 sec
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top