Mitsubishi Lancer Evolution X do u detalj

Mitsubishi Lancer Evolution X do u detalj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@MONTOYA kako ko i kolko je zanimljiv tim sto mogu uzet R32. Jer za te pare i ne ide nesto....
 
Član
Unutrasnjost mi se ne svidja, mogli su ovo puno bolje, dok je izgled auta s vama predobar. Pogotovo mi se zadnji dio svidja,
 
Član
a opet, nije ni fer uspoređivat ga sa r32 peticom, kad evo x izlazi sljedeće godine sa golfom 6... ko zna kakav će r32 on imat (ali izgled će uvijek bit na x strani)
 
Član
corrado, R32 nema sta da trazi pored Evolutiona. Pa Evo IX FQ 340 (dakle verzija sa 340 KS), je na stazi od minutu ipo za oko 4 sekunde brzi od ovog zadnjeg Audija RS4. A Audi RS4 (420 KS) je raketa i za ovaj R32, a vjerovatno i za narednu generaciju-dvije. Lancer Evo ima vjerovatno najbolji pogon na sva 4 tocka na svijetu. Bar kada govorimo o ovim velikoserijskim autima sa el. kontroliranim pogonima. Najveca mana ovog novog Evolutiona X je tezina, jer je od prethodne generacije ak se ne varam tezi za stotinjak kg, a snaga je ostala ista. Istina, motor ima dosta momenta, koji mu dozvoljava da se lako bori sa tom tezinom. Al kad stignu FQ 300 i jace varijante, recimo FQ 360, to ce ponovno biti opaka zvijer koje ce se plasiti i neki auti jaci za 100 KS.
 
Član
ma boli me Kxxxc za to, vjerojatno nikad neću imat love ni za jednog ni za drugog, kupit ću si corrada i gotovo. vr6 sa turbom,čipom i nitrom... zaletit se u zid sa 260km/h i ajd bok (btw a ti ćeš sa evo-m najvjerojatnije bit limitiran na 250 ko i r32)
 
Član
al svejedno evo x je jedan od najljepših auta koje sam vidio, jedino me smeta što nema kuplung, a mijenjač izgleda ručni jel? poluautomatik?
 
Član
Ima DSG, a ima i manuelni mjenjac, sam izaberes sta ces kad kupujes. Blokade brzine su elektronske i lako se skidaju. No stari Evo nije imao blokadu, mozda nece ni novi... :D
 
Član
gledo sam na tv-u testirali su ga u hrvatskoj, dakle jako skoro će stići u prodaju, ako već i nije, al to je bila neka najslabija verzija, i najjeftinija, mislim da su rekli da će jedino ta i biti dostupna neko vrijeme, nisam ziher al možda ima oko 150-160 ks, al do kraja godine bi sve verzije najavljene verzije trebale stić
 
Član
corrado - EVO, svaki EVO je za krivine. Tko god sanja da kupi EVO i ode na 402 je po meni tupav. Nije za to namjenjen i točka. Nema blokadu na 250. Prošle verzije su išle malo inad 250 u serijali jer je tako mjenjačem određeno. I kad smo tu, da, ima i 5-stupanjski mjenjač uz ovu kopiju dsg-a. IX je imao 6 stupanjski ali u Mitsubishi-u kažu da se ispostavilo da je za rally bolji 5-stupanjski. Iz njihove izjeve vidiš za šta je namjenjen. Sorry, ali zato su mi tvoje izjave turbo, nitro na prednji pogon smješne. I ne, ne postoji X sa 150-160 ks.
Sorry za reakciju. Ispada kao da te napadam ali fakat nije. Meni taj auto (uz Deltu, Imprezu...) predstavlja kako bi se auto snova po meni trebao ponašati.

Ove godine će biti na zg-auto showu.

Lijep pozdrav
 
Član
krivo sam skužio na telki, bio je obični lancer, izgled im je isti a ovaj ima 150ks.

btw, gledao sam predstavljanje x-a i neki lik je pitao za ručni mjenjač, svejedno ti ne stišćeš nikakav kuplung, imaš samo gas i kočnicu, a mjenjač je ručni, samo kaj ne moraš stiskat kuplung (nema pedale kuplunga, samo su dvije- gas i kočnica)

tužni- nije bed, ja se stvarno neću uvrijedit kaj god da napišeš, i dobro je da me ispravljate kad pretjeram ili pogriješim, a turbina na 2.9 vr6 (i nitro) znači auto ide ko lud, ne sastoji se svaki centimatar cesta od zavoja, sad ste svi gledali na top gear kak prednji pogon i puno konja nevalja pa pričate svašta... al to nije tema pa..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top