Mitsubishi 3000GT

Mitsubishi 3000GT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: 3000 GT

nebi ja bas preavio krugove nedami se nesto...ali sad kada sam bio u bosni...bio sam u lipnici,mozda je neko vidio...ev moja rad u paintu nije nesto al et,kako bi ja volio da izgleda...
 
Član
RE: 3000 GT

ma de ba salim se... nebi ni ja da mi toliko trosi auto... pa sta ces u lipnici jadan ne bio, mislim ic u lipnicu (na selo) a ne doc u tz :)
 
Član
RE: 3000 GT

ma znam kakav je put... cesto sam tam znao proletit sa 120-130 (na ono malo pravca sto imaju) dok sam imo audija...
 
Član
RE: 3000 GT

ej pogledaj u IT computers,imaju sony DVD player,koji ide odvojeno player-ekran,cita i tanjure,lako se vadi,nemas brige o kradji a i cijena mu je nesto niza za razliku od DVD-a marke piooner,kenwood.Sitnica 850KM!
 
RE: 3000 GT

thanks..komi moze promijeniti password koje administrator ovdje...jer sam zaboravio...samo u sebe na acunaru mogu koristiti svoj nick
 
Član
RE: 3000 GT

Što se tiče plastika, onda Mostar, Alen Bašić... uradit će ti kako ti nacrtaš ;)

a dvd playeri, imaš ih na svakom koraku... sad je samo problem kakav želiš, ili do koliko para želiš...

Auto je dobar pravo... neko već napisa prije da ne idu nešto haman za tu snagu, s čim se nebih složio... vozam često jednog 2000 kubika, 100 kw... nisam još primjetio da mu na cesti može neko auto te snage parirati :)
 
RE: 3000 GT

eh evo napokon sam ga ofarbao...odlucio sam se u crevenu kakav je bio...stavio sam nove stopke pozadi i nove felge od buraza...i naravno nema vise tetovaye i stavio bijele zmige....:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: 3000 GT

eh ja bi htio nesto da mi bude tablica ono mjesto za nju u lijevom ili desnom cosku...ali ona mala...ajd stavi te slike pa da vidimo hocel sta biti od dogovora...eh ovo je moj novi Nick street thunder vise ne postoji...eh niko ni da kaze kako je auto poslije farbanja al nema veze hajd...
 
Član
RE: 3000 GT

pa ček malo nisu ljudi još vidjeli to, sigurno izgleda bolje nego prije, bar po meni, ja bi ga i ostavio tako :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top