Mitsubishi 3000GT

Mitsubishi 3000GT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: 3000 GT

predobra masina!!!a sto se tice sjedista...nemoj ih dirati samo ih presvuci novom kozom ili nekim drugim materijalom i bice ko bombona!!!i skini ono s volana previse je glupo!!!
 
Član
RE: 3000 GT

super auto
o ukusima se ne raspravlja ali ipak ova naljepnica ...

hmmm
tetovaza mu bas i ne stoji :)
 
Član
RE: 3000 GT

Liijep stroj-samo potrosnja malo zeza al eto.................................
 
Član
RE: 3000 GT

Predobar bibi,uz dovoljno truda i love hehe moze se drama sredit!A motor je prica za sebe,prelijepa mashina . . .
 
Legend
RE: 3000 GT

bio je jedan u sarajevu crveni,na jezeru gore stajao dugo vremena..
i poslije toga je nestao :D

a tesko da ces naci neke "stock" dijelove za taj auto ovdje, nije bas popularan kod nas,.. al et sretno, mislim da ces opet prije u sloveniji , HR ili srbiji naci nego kod nas..

o tuning dijelovima da i ne prica,, samo home made..
 
RE: 3000 GT

tamo ima dijelova za njega ono klasicni...ali stvarno nema tunning...obisao sam sve bio sam i u mariboru i ljubljani nigdje nema...al rekao je jedan jeran vidjeti u njemackoj pa cu vidjeti sta ce biti...
 
RE: 3000 GT

street thunder je napisao(la):
[/color][/font]Eh ovako...Ovo vam je Mitsubishi 3000GT...jako puno trosi jer j 3.0 motor 95 godiste  i ako neko zna dali neko pravi po zelji karambolke,pragove i take stvari nek javi molim vas...jer za ovo stvarno nema ono tunning stvarcica...hvala :lol::lol::lol:i znali neko posto su recaro sjedista posto ga mislim u unutra raditi i koliko kosta DvD da se ugradi...
 
RE: 3000 GT

eh ovo su planovi neki za njega...posto su njega farovi oni kao u crtanom brum brum...oni bi trebali izgledti ovako nekako kad uradim a to mi je obecao jedan u sloveniji majstor...eh sad cekam da vidim pragove i to...a za felge neznam jos koje cu ali od ovih neke ce biti sigurno...:icon_eek::icon_eek::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: 3000 GT

auto je zvijer... samo sjedista sredi pod hitno, a ostalo laganini.... i napravi koji krug kroz tuzlu kad dodjes da i mi to cudo vidimo... hehehehe
 
Član
RE: 3000 GT

tibor987 je napisao(la):
zanimljiv autich...jos nijedan takav nisam uzivo vidio...

kako bola nisi vidio jedan crveni se godinama vozao po mostaru mislim da je i sad gore bude parkiran tamo iza NEXTA dje ima ona pekara
to je auto bilo kod rodjaka u ljubuskom zena mu vozala to
a jako fino avto jako stabilno ali ne nesto pretjerano brzo za tu nezivnu snagu imao sam ga prilike provozati ali sve u svemu nije losa stvar jer su jako rijetka kola
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top