Mitsubishi 3000GT

Mitsubishi 3000GT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[/color][/font]Eh ovako...Ovo vam je Mitsubishi 3000GT...jako puno trosi jer j 3.0 motor 95 godiste  i ako neko zna dali neko pravi po zelji karambolke,pragove i take stvari nek javi molim vas...jer za ovo stvarno nema ono tunning stvarcica...hvala :lol::lol::lol:i znali neko posto su recaro sjedista posto ga mislim u unutra raditi i koliko kosta DvD da se ugradi...
 
Član
RE: 3000 GT

Auto je extra, reci mi koji je motor, je li turbo VR4 ili tako nesto... Vidjao sam par puta ovakav stroj u Vogosci i u Visokom, ne znam odakle si ti! A sto se tice sjedista, ja bi ti preporucio da ove presvuces nanovo imamo neke ljude koji to rade, a za karambolke imas plasticara koji to radi a kako ce se uraditi za ovo vozilo ne znam! A za DVD kontaktiraj momka pod Nickom Muha, on radi za www.caraudio.ba
 
RE: 3000 GT

jja sam iz slovenije tacnije iz Trbovlja tamo radim i to...motor je 3.0 ainspric...neznam ni ja sam za ta sjedista jos al najvjerovatnije cu ih precvuci...i sad prvo sto cu moram ga ofarbati iako neznam jos koju bi boju tacno...i ako znate gdje mogu nabaviti OZ felge neke dobre javte
 
RE: 3000 GT

hvala puno nadam se da se nece niko ljutiti sto nisam stavio post u novi clanovi...jbg zezno sam se.. a ev o autu mislim o motoru 3000 ccm, 222 kW / 303 KM
 
Član
RE: 3000 GT

Za mjerne uredjaje ce ti se vec neko javiti jer ima tu par momaka koji se dobro razumiju u to! jbg ja mislio ti iz Bosne pa ti preporucio neke odavde! A i za felge opet imam samo preporuciti Amera iz www.volan.ba
 
Član
RE: 3000 GT

Super auto. Ajd pliz mašinu uslikaj.
http://mitsubishi-club.com.hr/ -> regaj se tu. HR Mitsu forum. Ima stvarno stručnih ljudi koji su voljni pomoći.
 
Legend
RE: 3000 GT

prejaka masinerija,svaka cast,a za sjedista imas ovdje u shopu....http://shop.bhtuning.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=19&Itemid=34
ili presvuci te
 
Legend
RE: 3000 GT

ne kontam ak si ti iz slovenije sto ovdje trazis djelove, i za tako dobro auto premalo znas o njemu, i tako lagodno pricas

sumnjiv si..
 
RE: 3000 GT

ej Noke s=ja sam iz srebrenika kod Tuzle ko zna...tamo samo radim i zivim a dolazim i u Bosnu...malo rjede ali ipak dolazim...tamo nema dijelova za ovaka auta tunning dijelova jer je ovo auto vec staro za njhovo podrucje...samo jos bosanci srbi uzimaju tamo starija vozila ili avta
 

edo

Član
RE: 3000 GT

noke ne sumnjaj u ljude!!!more bit da griješiš,a more bit i da ne griješiš...
 
Član
RE: 3000 GT

nemoze vise trosit od moje osmice hahaha (300 km sa 60l sinoc)

lijep mitsubishi.. ipak ga nebi mijenjala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top