mini meet - Neum - slalom i ostali sportovi...

mini meet - Neum - slalom i ostali sportovi...

Član
RE: mini meet - Neum

Losa vijest,policija zabranjuje daljnje utrkivanje.:icon_mad: koja debilna milicija ,ali okupljanje ce svejedno biti a i utrka pa ako se nemogne izaci na kraj bice opet divljanja po selu:lol:
 
RE: mini meet - Neum

Ma to je lažna uzbuna, netko je prijavio policiji možda zbog toga što ne podnosi ljude uopće, tko zna, uglavnom neće biti ništa zabranjeno. :icon_smile:
 
Član
RE: mini meet - Neum

Porschefan je napisao(la):
Ma to je lažna uzbuna, netko je prijavio policiji možda zbog toga što ne podnosi ljude uopće, tko zna, uglavnom neće biti ništa zabranjeno. :icon_smile:
Slazem se,nemaju sansi.Btw u nedjelju bi trebalo biti suncano svi su pozvani.
 
Član
RE: mini meet - Neum

Porschefan je napisao(la):
Šalu na stranu (ovo što kaže GTI FAN :icon_smile:), jer oba Mercedesa su startala dobro, skoro ista snaga, automatik mjenjač, potpuno isti uvjeti. Tu jedino masa može igrati ulogu, mislim da je W210 lakši najmanje 100kg od W211. :icon_question:
Uglavnom, hitno nam je potrebno više pila na meetu :icon_smile:
Po ovoj naj opsirnijoj tablici koju sam nasao koja doduse ima gresaka ali ima ih svaka na netu stvarno ubrzavaju jednako,moguce.

http://akcrankshaft.com/forum/archive/index.php/thread-104.html
 
RE: mini meet - Neum

13.3.

....bili gosti iz Metkovića i Dubrovnika ;)

Fotografija1632.jpg


Fotografija1636.jpg


Fotografija1638.jpg


Fotografija1643.jpg


Fotografija1639.jpg


Fotografija1640.jpg


Fotografija1644.jpg


Fotografija1641.jpg


Fotografija1646.jpg


Fotografija1647.jpg


Fotografija1631.jpg


Fotografija1633.jpg


Fotografija1648.jpg


Fotografija1651.jpg


Fotografija1652.jpg


Fotografija1653.jpg


Fotografija1654.jpg


Fotografija1655.jpg


Fotografija1656.jpg


Fotografija1657.jpg
 
RE: mini meet - Neum - 13.3.

Clio je RSi (1.8 8v, 110KS), a koji je u Mondeu ne znam...

Audi je prva serija S4 b6-ice, ali vlasnik ugradio komletan prednji kraj od facelifta, i volan original od RS4.
 
Član
RE: mini meet - Neum - 13.3.

Zela,kad ces navratiti ti i ekipa sa piste?
Super je bilo i pozdrav momcima iz Metkovica bez kojih bi bila oskudica masinerije.
ArminM je napisao(la):
jao audija cabo i boze:icon_eek::icon_eek:
Zvijer
Ovih nekoliko nedjelja navikao sam gledati utrke ovih nasih "pila" na meetu gdje su u vrhu auti odprilike sa kraja klase 15,pocetak 16, ovi merci 320 cdi i kadjo 16v i onda se pojavi ovaj s4(a obicna je uska cesta i nije siroka pista gdje nekako manje osjecas brzinu) i lansira se tako brzo da imam osjecaj da bi mi pukao vrat da sam sjedio unutra :lol: a to je auto u klasi 14 na kojoj se na streetraceovima jos uvijek zijeva i tipka po mobitelu,pa pomislih, kakvi su to mehanicarski entuzijasti koji prave i voze 11 klasu u sasijama od kadeta i golfova 2 i da se sve to ne raspadne i kakav je to osjecaj voziti?.Ja tim ljudima skidam kapu;)
 
Član
RE: mini meet - Neum - 13.3.

trebas s Romanom sjest u golfa, da te provoza koji metar, ako je vec tako u audiju mogu mislit kako bi se osjecao u njegovom golfu koji vozi 10.7 na 402:cool::cool::cool:

audi mi se svidio,i da nije bilo slike motora:icon_smile:
 
Član
RE: mini meet - Neum - 13.3.

ArminM je napisao(la):
trebas s Romanom sjest u golfa, da te provoza koji metar, ako je vec tako u audiju mogu mislit kako bi se osjecao u njegovom golfu koji vozi 10.7 na 402:cool::cool::cool:

audi mi se svidio,i da nije bilo slike motora:icon_smile:
Sjedio mi je prijatelj sa Repom par metara i zalio se da ga boli vrat kad je izasao.
 
Top