mini meet - Neum - slalom i ostali sportovi...

mini meet - Neum - slalom i ostali sportovi...

RE: mini meet - Neum

06.03.


Fotografija1596.jpg


Fotografija1595.jpg


Fotografija1593.jpg


Fotografija1600.jpg


Fotografija1592.jpg


Fotografija1602.jpg


Fotografija1605.jpg


Fotografija1594.jpg


Fotografija1608.jpg


Fotografija1603.jpg


Fotografija1601.jpg


Fotografija1597.jpg


Fotografija1598.jpg
 
Član
RE: mini meet - Neum

Sve vas je više, sve ste jači i brži:icon_biggrin:

Imao sam namjeru da dođem ovaj vikend. Čak sam bio i blizu Neuma ali nisam mogao. Drugom prilikom naletim.
 
RE: mini meet - Neum

Ekipa se složila da bi bilo jako dobro da nam navrate i gosti, okupljanje je svake nedjelje, jedina stvar koja može smetati je vrijeme, do sada smo imali sreće sa suncem, a ide proljeće, tako da.... bit će još i bolje. :icon_smile:
 
Član
RE: mini meet - Neum

Vama dole super sunce, dobra staza, rostilj...
Organizujte nesta neki meet jer ima prostora a dolazice puno raje na ljeto.
Sretnoo ;)
 
RE: mini meet - Neum

Što se tiče organizacije, samo je važno da je lijepo vrijeme, ostalo nije problem ;)


Što se tiče ove trke Merc vs Kadett: to je E320 cdi (w211 - 204ks) vs Kadett GSI 16V - na kraju je dobio Kadett sa vrlo malom razlikom. Zanimljivo je da je bio još jedan duel između ovog Kadetta i E320 CDI (W210) gdje je glatko dobio Mercedes
Je li u pitanju masa, ili nešto drugo. :icon_question: :icon_confused:
 
Član
RE: mini meet - Neum

Porschefan je napisao(la):
Što se tiče organizacije, samo je važno da je lijepo vrijeme, ostalo nije problem ;)


Što se tiče ove trke Merc vs Kadett: to je E320 cdi (w211 - 204ks) vs Kadett GSI 16V - na kraju je dobio Kadett sa vrlo malom razlikom. Zanimljivo je da je bio još jedan duel između ovog Kadetta i E320 CDI (W210) gdje je glatko dobio Mercedes
Je li u pitanju masa, ili nešto drugo. :icon_question: :icon_confused:
Mozda je u pitanju Rafin(vozac Kadeta)kronicni nedostatak goriva jer je trka protiv w210 bila poslije u poodmakloj fazi meeta i nesto je kadjo trokirao a 1 km poslije je ostao bez goriva :lol:
 
RE: mini meet - Neum

Porschefan je napisao(la):
Što se tiče organizacije, samo je važno da je lijepo vrijeme, ostalo nije problem ;)


Što se tiče ove trke Merc vs Kadett: to je E320 cdi (w211 - 204ks) vs Kadett GSI 16V - na kraju je dobio Kadett sa vrlo malom razlikom. Zanimljivo je da je bio još jedan duel između ovog Kadetta i E320 CDI (W210) gdje je glatko dobio Mercedes
Je li u pitanju masa, ili nešto drugo. :icon_question: :icon_confused:

Hmm moze biti da vozac merca prvu nije dobro odvozio pa izgubio....ja mislim da je brzi E320cdi ako taj gsi nije jaci od 150ks

ups nisam dobro procitao druga je w210 pardon
 
RE: mini meet - Neum

Šalu na stranu (ovo što kaže GTI FAN :icon_smile:), jer oba Mercedesa su startala dobro, skoro ista snaga, automatik mjenjač, potpuno isti uvjeti. Tu jedino masa može igrati ulogu, mislim da je W210 lakši najmanje 100kg od W211. :icon_question:
Uglavnom, hitno nam je potrebno više pila na meetu :icon_smile:
 
Član
RE: mini meet - Neum

Sajo_Golf GT je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Što se tiče organizacije, samo je važno da je lijepo vrijeme, ostalo nije problem ;)


Što se tiče ove trke Merc vs Kadett: to je E320 cdi (w211 - 204ks) vs Kadett GSI 16V - na kraju je dobio Kadett sa vrlo malom razlikom. Zanimljivo je da je bio još jedan duel između ovog Kadetta i E320 CDI (W210) gdje je glatko dobio Mercedes
Je li u pitanju masa, ili nešto drugo. :icon_question: :icon_confused:

Hmm moze biti da vozac merca prvu nije dobro odvozio pa izgubio....ja mislim da je brzi E320cdi ako taj gsi nije jaci od 150ks

ups nisam dobro procitao druga je w210 pardon


Iznenadili su me merci,ja sam bio uvjeren da kadjo dobiva na kratku relaciju 402m s obzirom da ovi mercedesi nemaju vise od 120 ks po toni dok kadjo ima 150.Ovaj w210 je bio uvjerljivo brzi,e sad,stanje auta,stanje guma,mjenjaci,elektronika (merc polazi savrseno bez proklizavanja),otpor zraka,stanje tanka:lol:
 
RE: mini meet - Neum

al ljudi kako w210 da bude brzi od w211....cudno jbg pom podacima je w211 ubjedljivo brzi :icon_question:

da nije taj w210 cipovan :)
 
Top