Mercedes w123 Coupe DJ

Mercedes w123 Coupe DJ

Uh , prava zvijer :cool: Dobri planovi , ako ih ostvaris imaces nesto predobro. Ako budes imao srece pa da ovako nesto napravis :icon_biggrin:

mbz_before.jpg
 
Član
Neko je prodavao na jednom forumu BBS spojlere za W123. Nisam siguran koja je kinta bila u pitanju, al dobro bi mu legao jedan refreš ako imaš para
 
Meni se na W123 svidjaju chrome dodaci , naravno bez pretjerivanja ;)

280ce-3.jpg


280ce-5.jpg



Inace ovo je od jednog momka iz Slovenije , 280ce model. Kad budes trazio neke djelove mogu te spojiti sa njim ;)
 
Član
Prelep auto, koliko su limuzina i karavan grdni toliko je ovaj coupe lep :) Srecno u sredjivanju.

@vernes_amg: Ovaj slovenac je zver:cool:
 
Član
dellas je napisao(la):
Prelep auto, koliko su limuzina i karavan grdni toliko je ovaj coupe lep :) Srecno u sredjivanju.

@vernes_amg: Ovaj slovenac je zver:cool:

Možda tebi rođače, s'obzirom da voziš to što voziš. Ipak je W123 auto sa pedigreom, pa čak i oni koje zapravo ti i viđaš po ulici kad kreneš da kupiš kreč za šljive.

225522d1236055724-w123-rims-what-works-mercedes280teblackkp4.jpg


w123%20hot%20two%20tone.jpg


Mercedes_W123_Coupe.jpg
 
Član
BEMWE je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Prelep auto, koliko su limuzina i karavan grdni toliko je ovaj coupe lep :) Srecno u sredjivanju.

@vernes_amg: Ovaj slovenac je zver:cool:

Možda tebi rođače, s'obzirom da voziš to što voziš. Ipak je W123 auto sa pedigreom, pa čak i oni koje zapravo ti i viđaš po ulici kad kreneš da kupiš kreč za šljive.

Ne znam o kakvom krecu pricas?:lol: A ovi na slikama su prelepi daleko od toga da su ruzni, ali kad nije sredjen i kad je u onoj narandzasto-zutoj, zelenoj ili braon boji daleko je od lepog, pogotovo karavan. Ali daju se lepo srediti, evo recimo ova njegova bivsa limuzina sto je on predstavio lepo izgleda.
 
Član
renault_fan je napisao(la):
meččka super,samo pitanje otkud registracija 800 eura...kada je kod nas najskuplja oko nekih 900KM. ;)
Jeste u Republici Srpskoj toliko para registracija ,za sva auta preko 3150ccm imaš samo 700KM poreza za luksuz+polisa+putarine+vode...
Uglavnom kolega ima 320CDI W211 , 1560KM godišnje.
 
ovo sto ste mi postavili fotografija to su klasicni w123 coupe sa orginalnim branicima i svim niklovanim stvarima.Al za spoilere njegove hm to je nemoguce naci previse se ljudi udaraju cjenama jer misle da je to oldtimer.ako ima 30 god.Ali u klasi Oldtimera on spada u Youn Timer tako da ipak sto je skupo skupo je.al polako auto je kuci ja sam mu zadnji vlesnik i ne brinem.Sve svatam oko sredjivanja al da se neko ne uvrjedi na forumu mercedes je 1982 god al vjerujte nije kao Golf treba bas para da se sve vrati kako treba.

evo primjera o kvalitetnim djelovima koje pretezno stavim.

predni lezajevi 55km
zadnji lezajevi 75km
set zadnji selena 105km
set zadnji amortizera 185km
set prednji amortizera 115km

kompletne podnice i pragovi 640km
eto tu vec ima 1500km
farbanje kvalitetnije 2300km
kompletna koza unutra da se radi 1600km
eto nebi dalje srcka ce me strefit
al sve polako bit ce nije zurba prvo autu uradit skoljku,pod ojacanja i kompletnu mehaniku pa tek onda ide izgled i lijepota.auto ispravno je naj lijepse.
 
Član
extra dobra mecka, i meni se ovii kupei svidjaju, negdje u nasoj BiH sam vidio jedan primjerak, extra dobar, samo ubi me ako mogu da se sjetim gdje, ali nahodat ce mi vec
svu srecu ti zelim u sredjivanju ovog auta, para treba, to svakome treba, nadam se da ces se snaci i za dijelove, i da te to sve ici kako treba;)
 
Felge.....Sto se tice felgi ima jos do njih ove su ok.Al na njega idu 18-ke nazat 10 jota naprijed sedam i pol.
Sirina guma na njemu nazat 245 visina 60 ili 55 a naprijed 215 visina 50 ili 55.Hvala vam svima na lijepim zeljama,nadam se da ce se i ispunit ali vrjeme i novac kako budu sluzili.

Slicno ovo bi trebao biti kas se zavrsi,malo vislji nazat :smajli23::smajli23:



 
Član
dellas je napisao(la):
Prelep auto, koliko su limuzina i karavan grdni toliko je ovaj coupe lep :) Srecno u sredjivanju.
;)

Coupe,najljepsa izvedba automobila ebo ma.ku cak i 123ica je preljepa kad je Coupe.

P.S Karavani su mi grdni do bola svi ali ova 123ica na ogromnim felgama je premocna.Rijetko lijep karavan valjda zato sto volim aute na ogromnim felgama :) .
 
Neznam ja volim Mercedesa sve osim 190-ke,a svaki automobil je lijep na svoj nacin samo kad covjek ne pretjera i kad ima ukusa i maste.I spoileri su ok ako se stave na auto kojem ne odudaraju od njegovog izgleda.
 
Top