Mercedes w123 Coupe DJ

Mercedes w123 Coupe DJ

Član
crna bi legla samo tako, nije to toliko problem ni odrzavat, samo treba imati volje,koliko vidim ti je imas
bas me zanima kako ce ispasti auto, iskreno se nadam da ce sve proci kako treba
pa da to bude jos jedan ljepotan na nasim cestama:icon_smile:
 
Član
sto se tice unutrasnjosti pogledaj ovdje par slika...meni je se svidjelo samo tako :cool: http://www.flickr.com/photos/mbeige/4734407994/
a sto se tice boje :
mbgalerie3406090319zljk.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
treffen0360ln7zbqs8.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Armin to u svakom slucaju stoi da volim precizan rad,ova unutrasnjost je ok orginalna je,s tim da moram radit malu korekciju sjedista.ostavljam ova orginalna sa oprugama,al samo bocne jastuke moram dignut.Iskreno u malo vecim zavoima i pri malo vecoj brzini na koznim orginalnim dupe ispada iz njih.Tako koza definitivno sa grijacima sjedista sam boja mi ne odgovara ta.Jer ako budem radio crno auto zelim da je kupe iz 1982 ali ne o Oldtimer kako u BIH ljudi prozivaju automobil od 30 godina.Jer automobil od 30 godina je yongtimer a sa 40 oldtimer.auto radim za svoj ukus a ne za pehare na ooldtimer skupove.Ocu jednostavno da je bolesno dobar :icon_smile: AJD VI MENI RECITE STA KAZETE ZA METALIK CRNU SA CRVENOM SITNOM PERLOM,I TAMNO CRVENOM UNUTRASNJOSTI,ILI METALIK VATRENO CRVENA DA GA FARBAM SA BJELOM UNUTRASNJOSTI AL KOMPLET BJELOM FULL

KAKO VIDIM CRNA I SAMO CRNA ;););)
 
Hahhahahaha neeeee ne prodajem sada mu stoi cjena kao sto vidite na piku 7500km al ovaj moj auto vrjedi 6000km s tim da ga po toj cjeni nebi dao nikada.kad se ofarba bit ce 9000km.Ja ga ne prodajem al budimo realni ko da 9000km,bio bi lud da ga neda.Ponovo kupim coupe za 5000km i ulozim u njega 4000km.Isti proekat isto auto samo vise para na njega.
 
Član
w123coupe je napisao(la):
Hahhahahaha neeeee ne prodajem sada mu stoi cjena kao sto vidite na piku 7500km al ovaj moj auto vrjedi 6000km s tim da ga po toj cjeni nebi dao nikada.kad se ofarba bit ce 9000km.Ja ga ne prodajem al budimo realni ko da 9000km,bio bi lud da ga neda.Ponovo kupim coupe za 5000km i ulozim u njega 4000km.Isti proekat isto auto samo vise para na njega.

ako to uradis lud si, vjeruj mi

radis auto za sebe, zar ne, koliko sam skontao iz tvojih postova volis ovu mecku, da sam na tvom mjestu, i da imam auto koji toliko volim, i koji je sve rjedji i rjedji na cesti,ustvari pravo je rijedak, pa brate ne bih ga dao za ne znam ti koje pare, jedino ono ne daj Boze, da se mora prodat, inace ne
 
Pa vjeruj i nedam sad ti kazem kad bi dao neko za ofarbanog 9oookm dao bi,a onda u potragu za istim za sto nize pare i ostalo ulozi u njega.Shvatam o cemu pricas,i ja malo lupetam jer sam vec 4 kupca odbio.Al eto znas kako obozavam ga i izgledom i neznam svim po malo a i s tim da sam za dvije godine da 60km za dva lezaja.
 
Član
w123coupe je napisao(la):
Pa vjeruj i nedam sad ti kazem kad bi dao neko za ofarbanog 9oookm dao bi,a onda u potragu za istim za sto nize pare i ostalo ulozi u njega.Shvatam o cemu pricas,i ja malo lupetam jer sam vec 4 kupca odbio.Al eto znas kako obozavam ga i izgledom i neznam svim po malo a i s tim da sam za dvije godine da 60km za dva lezaja.

jbg onda ne pricaj vise o prodaji, slozi auto za svoj cejf i imas ga vjecno, sta ti treba da ga slozis,prodas, pa onda sve iznova, imaj na umu da ih je sve manje, tako da...
upamet sto se kaze, sredi ovog i kuliraj;)
 
ma de naleti meni da pricam gluposti,sedam godina sam cekao ovaj model.bilo ih je al para nije bilo,pa mi ispao u trampu za moj.
 
Član
ma znam ja sta ti hoces malo hot roda sire zadnje gume i crom detalja...samo tjeraj svoj stil kako god uradis ja mislim da ce biti dobro i ako bude crven uradi i unutrasnjost kako treba makar savove na sjedista uradi crveno a nek ostanu crna naravno sve u kozi....;)
 
Top