Mercedes w123 Coupe DJ

Mercedes w123 Coupe DJ

Član
Dajane mercedes je predobar, gledajuci onog proslog kakav je bio mislim da ce ovaj biti puno bolji...sve najbolje u nastavku projekta :cool:
 
Član
A sto volim ova egzoticna auta sto ih nema kod nas puno :cool: jos mercedes zao mi sto i svoje rasproda sve :icon_confused: al ovog nikako ne prodaji :cool:
Sredi kako si to zamislio dobre felge i neku mocnu boju i bit ce cudo :icon_smile:;)
 
joj kod vas ima w170 u Srebreniku tamno crvena prelijep je,mada je ne orginalan ima sitnica izmjenit al ok je.A sredit ce se polako samo para treba.
 
Član
w123coupe je napisao(la):
joj kod vas ima w170 u Srebreniku tamno crvena prelijep je,mada je ne orginalan ima sitnica izmjenit al ok je.A sredit ce se polako samo para treba.

Šta ti je W170??!
Nikad čuo za takav model:icon_rolleyes:

Misliš li da SLa W107?!
 
MERCEDESBENZSL-R107--medium-1728_4.jpg


Na ovog je mislio , sigurno :cool: R107
 
Član
Vernese Vernese
Nije vnogo no se pas posro;)
Ozaka je W107, a možeš da pišeš i R107 i C107 zavisno od karoserije

Nego, kad bi video šta trenutno imam u dvorištu, kakno bi se:icon_biggrin:
 
Prosle godine sam imao bubu htjeo radit repkliu mini 170 i na kraju nisam imao prostor i prodam bubu sad grizem jaj... svoja
 
POZDRAV SVIMA

Ovako doslo vrjeme za mjesec i pol da se moj Mercedes w123 Coupe vozi na farbanje.

PA OVAKO ZAMOLJAVAM FORUMASE,da date svoje misljenje boje auta i odma boje koze unutrasnjosti.
znaci boja ne neka obicna vec zelimd a stavim novu boju perla i ostalo da auto bude zarobljen u glavi onog ko ga vidi na putu. :icon_smile::icon_smile:;););););)

NE BUDITE LIJENI,SVOJE MISLJENJE I KRITIKE STAVITE ZELIM RADO DA IH CUJEM
 
Početnik
Bijeli sa bez kozom i bijelim koncem :cool:

EDIT: Ili crna sa crveno-crnom kozom i crvenim koncem. :cool:

Ili plava sa bjelom kozom....ovako http://www.google.ba/imgres?q=Mercedes+W123+Coupe&um=1&hl=bs&biw=1280&bih=705&tbm=isch&tbnid=y2OQ-Qs69vynXM:&imgrefurl=http://enix.wrzuta.pl/obraz/1QxmhLVPy9e/mercedes_w123&docid=8ogbMxPwygsxQM&w=500&h=332&ei=ay56TsnwLtCSswaov5HdDw&zoom=1&iact=hc&vpx=182&vpy=425&dur=994&hovh=183&hovw=276&tx=201&ty=158&page=7&tbnh=149&tbnw=199&start=88&ndsp=15&ved=1t:429,r:0,s:88

i unutra bjela koza ;)
 
Član
tvoj je auto iz visokog?ako da znam ga kada je tek dosao bio je san snova i dugo godina je takav bio dok je bio u vlasnika koji vise nije medju zivima,pa su ga onda unakazilili sa ukidanjem lajsni ljepljenjem zmigavaca na retrovizore i tako mislim da ces naci svasta ispod kita ali o tom potom
 
Hvala svima i ja mislim da bi crna naj naj bolje stajala,malo problem oko odrzavanja cistog auta al sve za izgled.Al ipak zelim da cujem i ostale,jos ima mjesec i pol.

Sarajlija to si upravu automobilu su retrovizori bili ofarbani zelenom,i bili zmigavci na njima.Al vratio sam dosta orginalni stvari na njega,posle farbanja idu i orginalne laisne i njih sam sa Vogosce dovezao_Okolo sam prelazio auto magnetom velikim po skoljci,pa solidno je nije bas strasno nema da magnet otpada.Mada iskreno je pod grozota,zadnji selena nema.Ali uzeo sam selene nove i kompletne podove sa pragovima i rubove sve iz Belgije stiglo.Sa skupljenim djelovima kako sam ih popisao auto ce biti kompletan orginalan.Jer ipak sedam godina imam model w123 u kuci.A sta se sve uradi trulo i sredi pa bit ce i moj ok .NASTAVITE SA SVOIM MISLJENJEM ZELIM DA GA CUJEM,POZZZZ SVIMA
 
Top