Mercedes w115 220d 1971.

Mercedes w115 220d 1971.

Auto je odlicno, a jos sa borbet a ima da blista....Jeli znas dali postoje skracene opruge za nju jer koga god da pitan niko nema pojma :icon_confused:
 
Hvala kolega, vidio ja sam ja i tvoju na merecedes forumu, ekstra je :cool: Sportske opruge za minike ne postoje (bar ja mislim), ali nesto sam razmisljao da mozda odgovaraju sa w124, jer sve je to slicno, morat cu to provjerit. Sad ovaj snijeg zatrpao, ne mozes nigdje, a jos sad ispiti hehe tako kad tek otopli pocinje zabavljanje
:cool:
 
Mislin da ne odgovaraju sa w124 ali nisan siguran, a sto se tiče snijega i ispita ista nam je sudbina...:icon_smile:
 
Član
Odlično auto,boja mu legla predobro uz ove sjajne lajsne.Od felgi nebi stavljao ništa osim neke orginalne mercedesove alu felge koja je iz 70-ih ili bbs rs ,to je moje mišljenje.
 
Nisam odavno nista pisao, pa evo jedan update :icon_biggrin:
Stigle felge Rial 8x16 et11 i 7x16 et23, jbg ovaj nije znao reci, pa sam ja mislio da su 9j i 8j, ali nema veze dobre su i ove.

Uskoro ide poliranje


Ovo mi je san snova, valjda ce barem malo na ovo liciti :icon_smile:
 
Legend
prefina mecka , a san snova , .... nemas sta vise sanjati , poliraj to , montiraj spustaj i eto ti ga sve imas ;)
 
Član
Sredi ove felge i slike što prije da se divimo :icon_eek:;)
Drago mi je što nisi odlučio staviti Borbet, nije to za nju
 
Hvala svima ;)
Ove felge su mi odavno bile zelja uz Remotec koje ima kolega Iko sa foruma :icon_smile:
Mislio sam ih odmah polirat, ali ih necu stici ispolirat uz ostale obaveze, a 25.8 imam svatove, a barjak ce se nosit u mojoj Meci :icon_biggrin: Pa sam kontao za prvu pomoc malo ih preci vodenim i ofarbat sprejem pa samo nek moze taj dan da nisu ovako ruzne, pa onda poslije toga falc ispolirat do visokog sjaja i srce u neku sivu sjajnu boju :icon_biggrin:
 
Član
ama immas mjesec dana kad bi kod kuce radio ih pomalo a imas ovdje clanova na forumu odlicno to rade znaci ko Pasja muda se usiju felge,ja bi bas volio do svadbe da budu ispolirane i koju sliku da nam tad postavis..:cool:
 
Top