Mercedes w115 220d 1971.

Mercedes w115 220d 1971.

Član
Ma posaljes Puki-ju nece mu ni stici a vec ce bit upola polirane u putu se pocnu polirati vec, ne pitaj me kako mu uspjeva krije talenat
 
Član
edo_benz je napisao(la):
dobra mecka,a cuj brljat sprejem pravit sebi posla jos,uzmi to trljaj :lol:

i ja mu to govorim za mjesec ih moze izlizat...a sto se tice pukija on to lazne i prstom predjei gotove su...:icon_biggrin:
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Ma posaljes Puki-ju nece mu ni stici a vec ce bit upola polirane u putu se pocnu polirati vec, ne pitaj me kako mu uspjeva krije talenat

Ma koji Puki, svi znaju da on poooooooooooojma nema o tome, samo sfušeri i gotovo. Svi su se u to uvjerili, da ne pišem džaba i ja šta je uradio svakom ponaosob.:D

E sad, ovo ja zovem autićem, pravi auto za uživanja i laghanini vožnje, čisto kuliranje, pravi auto za ljeta.:icon_smile:
 
Nisam mogao izdrzat da ne stavim felgice, pa sam nabacio neke gume koje sam imao kuci, evo pogledajte slike, meni ekstra izgleda :icon_smile:

 
Član
mora da si kupio felge na teritoriji tuzle :icon_smile:
pravo dobar model
imao sam ja 8j 9j
extra stoje na mecki ;)
 
ljuboje je napisao(la):
mora da si kupio felge na teritoriji tuzle :icon_smile:
pravo dobar model
imao sam ja 8j 9j
extra stoje na mecki ;)
Upravu si, stigle iz Srebrenika :icon_biggrin:
Da su 8j i 9j e to bi bilo bas ono pravo, ali ja sam zadovoljan i s ovim :icon_smile:
 
Član
E ovo je prelepa felga,
kotrljala je ih je prva S klasa, W116. Malo je poteska ali to su felge s kraja sedamdesetih.
Pre par dana sam video posao koji je Puki napravio, ne mogu da verujem sta covek radi od felge...
ako si pri novcu, prepusti mu posao u potpunosti.
 
Zima je, minika spava zimski san, ali zato se felge poliraju :icon_biggrin:
Evo nekih slika...
gkreonq0a5xljcohsmm.jpg

zd6ix1288qmzzfp7u.jpg

a294dpgmh9osrowx06lh.jpg

n4964rco0qpshuui4sg.jpg
 
Član
UU prijatelju ovo je extra, jos kad se ofarba sredina i stave na miniku bit će SEX...:D
Svaka čast.....:cool::cool:
 
Član
Svaka čast za Miniku exstra izgleda...Također posjedujem Miniku samo što je 1973 godina i pravi sam sretnik što je posjedujem...sretno u daljnim radovima i još mnogo pređenih kilometara s mašinom...pozdrav :cool:
 
Hvala :cool: A jeli u tebe modificirana ili je starija linija kao u mene, jer je taj godina prijelaz, slobodno predstavi i ti svoju ovdje ;)
 
Top