Mercedes w115 220d 1971.

Mercedes w115 220d 1971.

Joooj odmora za oci :cool:

Samo kakve falcare joj nabaci . .Borbet A bi joj bolesno legao . .Svaka ti cast.. Kapa do poda ;)
 
Član
pozz druze dobar merc meni jedan od najboljih merceva da slucajno nemas sliku unutrasnjost bez presvlaka
 
Legend
mecka je bas kao san ! svaka cast

a za borbet A , to bi ti bilo idealno npr 7.5 i 9 nazad , pogledaj malo starijih slika worthersee-a , bilo ih je i na borbet A , bbs rs .... strasno dobri
 
Član
nemoj stavljati bilo kakve felne, ipak je mnogo tesko odabrati prave za ovaj auto, i nemoj da stedis, uzmi nesto sto ce mu bolesno dobro stajati :)



Uploaded with ImageShack.us


:icon_eek: :D
 
Član
Prijatelju ovo auto nije za tuninga, imaš prelijep oldtimer, kakve borbet felge i falcevi. Nađi mu "Barokice" sredi ih dobro i to je to, Sjedišta presvuci u bordo kožu i ništa više nediraj. Sve ostalo bi bilo suvišno i auto bi izgubilo na izgledu i na vrijednosti.
Evo ti stranica www.oldtimer.co.ba/ za savjete možda ti ljudi pomognu u nekim stvarima, pogotovo u presvlačenju sjedišta.
Ako ćeš da se igraš tuningom kupi dvicu ili nešto slično pa tuniraj do mile volje ;)
 
Drago mi je da vam se sviđa :cool:
@Amer
Ima jedna slika na prvoj stranici kako sjedista izgledaju bez presvlaka.
@eness
Pogledat cu tu stranicu detaljno bas me zanima kakvih sve ima :cool:
@saša
Bit ce pozadi najmanje 9 jota :icon_biggrin:
@kandalf
I ja sam tako mislio na pocetku, negdje sam cak napisao komentar da ce ostat ovakav kakav je, ali dosadilo mi ga gledat ovakog i obozavam tuning. Na auto nece stavljati nikakave spojlere ni diode ni slicne gluposti, vec ga samo planiram spustit i druge felge (naravno koje mu dobro stoje), i krom ispolirat. Ako mi to dosadi u garazi cu imati original felge za njega i samo stavit druge spirale i eto ga. Sjedista ce se isto presvuc. :cool:
Pogledajte samo ovu ljepotu, je malo novija od moje ali sve je to slicno :icon_biggrin: :icon_biggrin:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WLwNN0gMqPk&list=FLB95kT_4KiJLkbbmj8X8_gg&index=1&feature=plpp_video[/video]
 
Član
Ako si odlučio tako evo onda jedan prijedlog

http://www.pik.ba/artikal/2036712/auto-felge-/ :icon_smile:
 
Član
kandalf je napisao(la):
Ako si odlučio tako evo onda jedan prijedlog

http://www.pik.ba/artikal/2036712/auto-felge-/ :icon_smile:

slazem se sa tvojim predhodnim predlogom, nije ovo auto za tuning, izgubice smisao i car...

I potpis za ove felge, bruka su, a i vuku na old school
 
Felge su strasne, vidio sam ja njih, ali ne mogu se trenutno toliko protegnuti za felge :D Ali do ljeta ce nesto lijepo sigurno leći na miniku :)
 
Legend
evo ako mogu pomoci , nadam se da se ne ljutis sto trpam slike ....

5799686636_d19296fe32_b.jpg


199489_207516935927097_100000063754636_872005_3860423_n.jpg
 
Ma sta cu se ljutit, samo stavljaj :cool:
Jbt ovo je strasno, odakle barokica s ovolikm falcom, vjerovatno netko rucno pravio. A sto je je premocne su :cool:
 
Lijep Mercedes;)

Ja bi zadrzao sve u orginalnom stanju i samo ga takvog odrzavao jer takav ce mnogo vrijediti. Ipak je ovo Oldtimer. :icon_smile:
 
Legend
tomislav_amg je napisao(la):
Ma sta cu se ljutit, samo stavljaj :cool:
Jbt ovo je strasno, odakle barokica s ovolikm falcom, vjerovatno netko rucno pravio. A sto je je premocne su :cool:

da , istokareno i brobusene 34 rupe, kupljeni rubovi bbs rs i udri .... ima negdje procedura ako iskopam posaljem ti da pogledas malo ;)
 
Top