Mercedes GLE COUPE 63 AMG - vrhunski sportski automobil

Mercedes GLE COUPE 63 AMG - vrhunski sportski automobil

Član
bacamo diskisiju na auto od 200 hiljada, imamo život i poglede koji se kose sa tom klasom, x6 gle i sad q8, znači ima potencijala...vjerovatno će i drugi da prate...
familija suv na jednu stranu ovi na drugu....čemu silovanje prostora ako nekome ne treba,

bio na nekom soft offroadu više onako turistički obilazak sela ode g klasa na krov, vlasnik nije dalabu ali par zaključavanja difova malo jači gas dobre gume i na krovu..
 
Član
Masovno se javljaju frustrirane osobe da probaju ubijediti nekoga, ili cak sami sebe, kako je SUV lose auto, a da imaju priliku sutra bi sjeli u njega.
Prodaja SUV-ova na trzistu sve vise raste. Ocekuje se da ce do 2021. Godine SUV-ovi ciniti trecinu prodaje, umjesto dosadasnje cetvrtine. Ali naravno to zadrtom Bosnji, kojem je I dalje vrhunac Golf 2, ne dolazi do mozga… Ili ne moze prihvatiti cinjenicu da postoji auto a da nije Golf. (Golf je samo kao primjer, mozete zamijeniti sa bilo kojim drugim autom ako se nadjete prozvani i/ili uvrijedjeni)

Kod nas je najvaznije popljuvati drugoga, biti nadrkan, ters i tjerati kontru bez obzira na sve argumentovane cinjenice koje vam se prezentuju i bez obzira sto pola vas ustvari vozi bicikl I niste uopste kompetentni da pricate o nekim stvarima.
Idite, nastavite gurati nos tamo gdje mu nije mjesto, bavite se tudjim zivotima, ostanite tako zadrti, pa onda kukajte kako SUV ne valja jer je, zaboga, skupo odrzavanje.

A sto se tice kupe SUV-a, koliko god se nama cinio besmisleno on ima svoje mjesto na trzistu i ima ciljnu skupinu koja ga kupuje. Da se ne prodaje, davno bi ga povukli sa trzista, a ne bi izbacivali osvjezene verzije i nove modele. I sve to bez obzira sto vi i ja nismo ciljna grupa. Toliko...
 
Pogledajte da Citroen, Renault, Skoda, Peugeot, probavaju uzeti kolacic tog ogromnog SUV hypa.
Zasto se oni bacaju na to Trziste ako nema potrebe ili smisla za to?
U svici je na Prvom mjestu SUV zato sto sve potrebe zadovljava.
Pa onda ide Karavani kao Passat, Audi A6, itd.
Limozinu skoro niko vise ne uzima.
Rjec je o mom krugu, preko 30 Godina, Obitelj, Kuca, Firma, mozda Konji ili drugi Hobby kao trke, motori, gliser itd.
 
Član
Nitko vas ne uvjerava da SUV automobili nisu popularni i da nemaju svoje mjesto na tržištu. To uopće nije poenta.
Auto industrija je postala kao modna konfekcija i SUV automobili imaju veliki udio u tome. U svemu što nevalja u autoindustriji koja je po mom i mišljenju mnogih otišla u potpuno krivom smjeru.
 
Zar nije bolje da to rade sto Trziste zeli ili hoce da nam stave Trabant i Wartburg pa izaberi izmedzu ta dva.
 
Član
Tema nije počela kao kritika svih SUV vozila, već ovih besmislenih koji ničemu ne služe. Kupe super sportak SUV. To je poenta da je besmisleno. Ovi “normalni“ SUV autići su OK, ali uzmimo samo primjer X5 i X6. Taj X6 je nešto najbesmislenije što je počelo svu besmislenost tih tipova SUV vozila. Pošto ovdje jedan član koji aktivno raspravlja na ovu temu vozi SUV, taj njegov SUV nije besmislen nikako i ima prostora i praktičnosti i svega, ali ovaj “Mercedes X6“ je po meni besmisleno smeće i uopšte mi se ne sviđa ni u jednom pogledu. Isto tako i BMW X6 i X4 i sva ta smeća kupe SUV forme.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Čitam ovo i ne vjerujem,imao sam osjećaj kao da prisustvujem debati automobilskih stručnjaka i fizičara i dinamičara.Očigledno je,da,ovaj video ne može generalisati je li konkretno GLE "smeće" nekome je smeće,nekome nije.Iz ovog videa koliko sam ja kao "neznalica" mogao zaključit da vozilo u neku ruku i jeste nestabilno djelovalo,al se radi o blagom ukošenju puta,što je dakako doprinijelo prevrtanju i nestručnost vozača.Po meni realno ovaj GLE je zvijer,al je rađen na fazonu "daj mi da kopiram tvoju zadaću,samo nemoj preofirno da učitelj ne bi skontao" tj. kao da je rađen na platformi X6.
A vaša rasprava ipak nije dovela do zaključka, jel ovo smeće ili nije? Haha
 
Član
vetrenjaca2.jpg
..........
 
Član
Salu na stranu al ovo je stvarno sramota za mercedes,isao je nesto kao 3 km/h a godina 2018.Da li je smece ili ne svako treba da prosudi sam i zadrzi za sebe (najbolje tako) misljenje,pogotovo jer na forumu ima puno balavurdije koja se pali na prestiz a tako malo znaju o automobilima.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Zuro ja se necu povuci!
Samo zato sto nedam da niko nikog ne ponizava ni vrijedza.
Ni Corzu ni Alfu ni VW ni najbolu marku na svjetu Mercedes iako nemam nista sa tim Autima.
Ljudi koji koriste rjeci kao smece ili debilizam za mene su niza rasa!
I sve to mi daje snagu da nastavim dalje do kraja!
Nemam ja nekog razloga iz Svicarske se ovdje sa nekim klincima ili seljacima da svadjam.
Ali ako neko ima muda da objavi javno da je Mecedes smece, a on vozi neki krs, koji se neusudi javno objavit sa slikom na forumu, dobit ce od mene odgovor koji zasluzuje!
Dosta mi je kurcenja na tudji racun!
Neka decki pokazu sta imaju pa onda seru po teso zaradzenim autima!


Sad izvolite!
 
Član
što bi majka reko teško prihvatamo nove stvari....ako se malo maknemo od gle,x6 i sl masa je nekih segmenata koja nisu postojala prije, ljudi to traže ,tržište to hoće...nekome je glupo ako nema 4x4 nekome ako je mali suv nekome ako je velik a mal s prostorom nekome je glupo ako naprave sa malo ks, a opet vidim nekome ako je previše...
 
Top