Mercedes GLE COUPE 63 AMG - vrhunski sportski automobil

Mercedes GLE COUPE 63 AMG - vrhunski sportski automobil

Član
Al hajmo sad privatne financije ostaviti po strani.Zamisli sliku,imas merca,bruku eura kosta,spotaknes s s njim od trotoar dok motas puni,tup,isprevrces se,sramota??? Naravno.
50% ljudi koji se nadju u tom trenutku ce reci mercedes-sranje.
Stvarno ne vidim u cemu je tu problem?
I ne,to apsolutno nema veze ko sta vozi,to je jebeno misljenje vecine i ajmo dalje,preboli to.
Previse ste ovo ozbiljno shvatili a naravno ima puno zaglaviti liksona.
Opustite se...

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Član
Al hajmo sad privatne financije ostaviti po strani.Zamisli sliku,imas merca,bruku eura kosta,spotaknes s s njim od trotoar dok motas puni,tup,isprevrces se,sramota??? Naravno.
50% ljudi koji se nadju u tom trenutku ce reci mercedes-sranje.
Stvarno ne vidim u cemu je tu problem?
I ne,to apsolutno nema veze ko sta vozi,to je jebeno misljenje vecine i ajmo dalje,preboli to.
Previse ste ovo ozbiljno shvatili a naravno ima puno zaglaviti liksona.
Opustite se...

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
ja mislim da je kriv ivicnjak
Ps: Mercedes se uopste ne smatra krivim, niti ce sami sebe smatrati da im je proizvod los. Zasto? Sigurno u korisnickom pise da se ne treba glupirati vozilom tako sto ce se driftati i sl.
 
Član
Nemojte se vrijedjati. Svako vozi ono sto voli, zato ga je i kupio. Da li je nesto lose ostavite za sebe, ipak vase je da li bi to vozili ili ne. nema potrebe da namecete drugima svoje misljenje.
Sludo je ocekivati od Sportskog SUV-a da se ponasa kao formula. Zaista po meni Oni jesu cudo inzinjeringa kako svojom masom i visinom varaju "fiziku". Sve ima svoje prednosti i nedostatke. ne mozes imati sve prednosti.
Bolje SUV na nasim cestama nego formula. Rupe, brda... a ni ogranicenja nisu visoka. kad moze kamion natovaren po ogranicenju u krivinu moze i SUV. sigurno je suv sigurniji od obicnog putnickog vozila u udesu
 
Poslednja izmena:
Član
da bi ga vozio bi i bio vidjen u njemu i sigurno nudi puno udobnosti i komfora
al da je smece daleko od toga
a da bi ga kupio da imam pare , nebi
 
Član
Da su SUV coupe-i postali trend ne može niko osporit, svi traže dio kolača, čak i firme kao što je Porsche koji uskoro izbacuje sličan model jer to tržište traži. Iako pored običnog GLE, ovaj coupe je toliko nepraktičan (manje komfora na zadnjoj klupi, nepreglednost, dosta manje prostora u gepeku) ljudi to ipak žele, a sve dok ljudi žele autoindustrija će to pravit. Da neko ima te pare možda opet ne bi uzeo SUV, neko ne bi ni pogledao X6, uzeo bi X5. Malo je glupo što se u ovu temu ulazi po pitanju nečije finansijske mogućnosti.
 
Top