Mercedes GLE COUPE 63 AMG - vrhunski sportski automobil

Mercedes GLE COUPE 63 AMG - vrhunski sportski automobil

Član
Neko da vam ga ponudi besplatno rekli bi ne, hvala, ovo je smece?
Jebo te Tito, citajuci ove vase komentare i vasa zapazanja rekao bi covjek da ste svi navikli na Maseratije i Bugatije, svi ste se rodili u Maybachu, a ovamo male servise radite na 100k kilometara.. Eto, auto je smece, a vi sad trk u RS na benzinsku, jeftinije je gorivo 5 feninga ;)
Nije ga niko spopao, tema je otvorena za komentarisanje iako nema nekog sustinskog smisla. Ako ne mozete podnijeti komentare koji se ne slazu sa vasima, ne otvarajte temu, nece vas niko "spopadati" i rijesili ste stvar. Pametnom dovoljno :angelic:
 
Ako ti Zuro misliš da tema nema smisla onda je preskoči jer ne znam koji k. si se ti naložio zbog toga što sam ja rekao da je GLE smeće.
Ja imam argument da jest jer nije normalno da pri takvoj brzini na takav način bilo koje auto završi na krovu. To je suština teme a ne nečije imovinsko stanje. Izgleda da i ti imaš naviku omalovažavat ljude oko sebe a posebno ako je netko slabijeg imovinskog stanja.
Kakve veze ima to što netko ide u RS po jeftinije gorivo sa tim što je prikazano u videu na početku teme. Molim te ponovo daj neki kreativan odgovor ? :D
Baš se pitam zašto su se ova dvojica "udružili":D
 
Poslednja izmena:
A jesu te spopali Porschefan.

Pomirite se, ovo je smeće!

Nije mene nitko spopao. Cijeli svijet je ovo vidio i dijeli skoro isto mišljenje. Samo dvojica " majstora" ovdje na forumu nemaju nikakve argumente za normalnu raspravu pa onda lupaju bezvezne komentare o servisima, gorivu ili paljenju guma. :)
 
Član
Ako ti Zuro misliš da tema nema smisla onda je preskoči jer ne znam koji k. si se ti naložio zbog toga što sam ja rekao da je GLE smeće.
Ja imam argument da jest jer nije normalno da pri takvoj brzini na takav način bilo koje auto završi na krovu. To je suština teme a ne nečije imovinsko stanje. Izgleda da i ti imaš naviku omalovažavat ljude oko sebe a posebno ako je netko slabijeg imovinskog stanja.
Kakve veze ima to što netko ide u RS po jeftinije gorivo sa tim što je prikazano u videu na početku teme. Molim te ponovo daj neki kreativan odgovor ? :D
Baš se pitam zašto su se ova dvojica "udružili":D

Ne udaram ja na imovinsko stanje, nego ti sad pravis zrtvu od sebe jer nemas argumente. Iz tog mog gore teksta se treba izvuci odredjeni zakljucak, a ti ga nisi izvukao i jos si zakljucio pogresno. Al' nema veze, mozda nekad i shvatis. Da sam te htio uvrijediti otvoreno bih ti rekao da si furaka, ali neces to od mene nikada docekati jer nisam takav, a i sam vozim auto na plin. Tako da, nisi u pravu.

Druga stvar, hoces normalnu raspravu, a nisi dao niti jedan validan argument zasto je ovo smece auto. Prevrnulo se? Wow... o_O
Gdje je tu ugasen ESP, gdje je pijan vozac, gdje je blago odignut unutrasnji dio kruznog, gdje su ostali faktori kao sto je teziste?

Treca stvar, lozis se kad neko brani auto kao da mu je clan obitelji, tako da se i ja imam pravo loziti kad nego pljuje po autu koje u zivotu nije ni vidio ni provozao. o_O
Sjedi, provozaj, pa tek onda mozes nesto pricati. Dok to ne uradis, nisi kompetentan da bilo sta kazes osim da je auto lijepo/ruzno. :D
 
Kako nisam dao argument da je smeće kad se lijepo vidi da se auto prevrće na krov pri cca 40 km/h. Prosto ne mogu vjerovati da je tebi opravdanje za to isključen esp i pijan vozač na potpuno ravnoj površini gdje je voženo auto.
Ja imam sve argumente da ponovo kažem da je GLE coupe nestabilno smeće koje se može na potpuno ravnoj cesti u rotoru prevrnuti na krov pri ekstremno maloj brzini.

Ako slabo vidiš moj ti je prijedlog da odeš doktoru za vid.
Znači tebi je opravdanje za to isključen esp i visoko težište. Znači po tebi ovo je potpuno normalna pojava. E svaka čast. Vidim da i ti imaš jako veliko iskustvo sa dotičnim autom.
 
Uostalom odakle ti podatak da je bio isključen esp i da je pijan vozač. Pričaj sa argumentima ili nemoj pričat.
 
Aaauu Prsche al ga lupas sad.
Odjavi se sa Foruma i procitaj kao gost sastrane kako ti smece pises! Stasi se ti uhvstio svog misljenja kao da ti je zadnje na svjetu!
Kog briga sto se Mecka prevrni.
Ja bi je opet uzeo!


Gesendet von iPhone
 
Član
Kako nisam dao argument da je smeće kad se lijepo vidi da se auto prevrće na krov pri cca 40 km/h. Prosto ne mogu vjerovati da je tebi opravdanje za to isključen esp i pijan vozač na potpuno ravnoj površini gdje je voženo auto.
Ja imam sve argumente da ponovo kažem da je GLE coupe nestabilno smeće koje se može na potpuno ravnoj cesti u rotoru prevrnuti na krov pri ekstremno maloj brzini.

Ako slabo vidiš moj ti je prijedlog da odeš doktoru za vid.
Znači tebi je opravdanje za to isključen esp i visoko težište. Znači po tebi ovo je potpuno normalna pojava. E svaka čast. Vidim da i ti imaš jako veliko iskustvo sa dotičnim autom.

Pogledaj dobro da li je ravna povrsina, pa onda pricaj nesto o mom vidu... A doktor za vid, sta ti je to? Ja znam za oftalmologa, a te lokalne izraze ne razumijem o_O
Podatak da je iskljucen ESP je iz ciste logike. Pogledaj na kojem principu rade ta pomagala.
Podatak da je covjek pijan je iz cinjenice da nista nije uradio da vrati auto na tockove. Nikakav pokret volanom nije uradjen da bi se sprijecilo prevrtanje. Kakvi su to refleksi nego usporeni, izrazeni kod osoba u alkoholiziranom stanju.
A i svadba je jbg, mora se proslaviti :p
Odakle tebi podatak da je arap/balkanac? Pricaj sa argumentima ili nemoj ni pricati :D
Evo bacit cemo tal, rentat cemo auto, idemo na kruzni tok, a ti ga probaj prevrnuti. Ah da, smece je, neces ti to da vozis :D
 
Član
Ma odkada mi Porschfan otvori oci nebi ni ja vise u tu kantu sjeo.
Sram me treba biti sto sam pomislio da jedan Mercedes valja.
Ma da mi nema ovih pametnih argumenata, ja bi i dalje ostao glup.
Hvala Porschefan sto nas nauci pameti!

Meni je krivo jer je on uvijek bio normala, uvijek je otvarao dobre, kvalitetne teme i vidjelo se da se razumije u automobile.. i onda izvali ovakve gluposti, bez argumenata.. :eek:
 
Ne znam zbog čega ste se vas dvojica uvrijedili i naložili pa sve da i imate takav auto.
GLE coupe posebno u AMG verziji ostaje smeće dok mu me riješe problem stabilnosti a možemo dalje nastavit raspravu i o nečem drugom, nije nikakav problem.
P.s. ovaj doktor ili kako se već zove, stvarno nisam znao kako se službeno zove kao specijalist a zaboravio sam provjeriti na google-u tako da - hvala na informaciji ne bih nikada znao bez tebe. :D
 
Top