Mercedes e 200 cdi

Mercedes e 200 cdi

Kec

Član
Ljudi,to sam tek tako napiso za potezanje,naravno ne mislim da polijecem sa dizelom,za potezanja i ostalih za*ebancija je benzinac.Pa evo na primjer Golf 2 obicni dizel i Golf 2 TD+I razlika je bas primjetna bar za mene.Tako i od nekog novijeh boljeg auta ima neko jos malo bolje a opet da je dizel.:) ZELA GTI.Mogu ti reci da si dosta u pravu u vezi Golfa 4:D.
Moze Loock na temu.
 
Član
Ode jos jedan dusa u nepovrat :)

Salim se drug sta god da kupis nek je sa srecom, al et malo pripazi na osiguranje od kradje ako uzems 4ku.
 

Kec

Član
Ode jos jedan dusa u nepovrat :)

Salim se drug sta god da kupis nek je sa srecom, al et malo pripazi na osiguranje od kradje ako uzems 4ku.
E evo hajde reci mi sta bi ti uzeo da si na mom mjestu ali iskreno,ja ne mogu biti pametan neko kaze ovo neko ono,itd.Da cujem tvoje misljenje.:)
 
Član
E evo hajde reci mi sta bi ti uzeo da si na mom mjestu ali iskreno,ja ne mogu biti pametan neko kaze ovo neko ono,itd.Da cujem tvoje misljenje.:)
Pa ja sam bio u istoj situaciji kao ti.

2009te kad sam uzimao auto suzio sam na jedan izbor...golfa 4ku... I onda sam kupio Stila JTD i nisam se pokajao :)
I prije mjesec kad sam uzimao da sam mogao naci Stila 2010/11 uzeo bih ga!
 

Kec

Član
Pa ja sam bio u istoj situaciji kao ti.

2009te kad sam uzimao auto suzio sam na jedan izbor...golfa 4ku... I onda sam kupio Stila JTD i nisam se pokajao :)
I prije mjesec kad sam uzimao da sam mogao naci Stila 2010/11 uzeo bih ga!
Aha,razmislit cu jos sta i kako,necu se zalijetati:angelic::)
 
Top