Mercedes e 200 cdi

Mercedes e 200 cdi

Član
Puno prešo, mada on može još ovolko, al ajd makar je prodavac iskren sa kilometražom. Ovaj motor je po meni preslab za e klasu, trošit će isto ko i e220 cdi a daleko slabije ide, pa sad, na tebi je :)
 
Član
Nije loš, al prešo je on daleko više od ovog. Računaj da ćeš morat zamjenit farove jer sa ovim nećeš ništa vidjet.
 
  • Like
Reactions: Kec
Ova 2 sto si stavio 100 % su bila taxi. Na ovom su prvi su barem promjenuta sjedista i tapacirunzi, ali ostala je tipka od taxija i rupa ispod radija, a ovaj drugi je samo prefarban, sa komplet taxi unutrasnjosti.
 
Jesu li ta taxi vozila prekrivena bež folijom pa se samo skine poslije ili je u pitanju isključivo lakiranje ?
 

Kec

Član
Ova 2 sto si stavio 100 % su bila taxi. Na ovom su prvi su barem promjenuta sjedista i tapacirunzi, ali ostala je tipka od taxija i rupa ispod radija, a ovaj drugi je samo prefarban, sa komplet taxi unutrasnjosti.
Zato im je i ova kilometraza velika,ko zna koliko su oni prevezli naroda.Odustajem od kupovine mercedesa trazim nekog aud. a4 ili a6 do 7000km maximalno ili golfa 4 finog.:meh:
 
Član
Jesu li ta taxi vozila prekrivena bež folijom pa se samo skine poslije ili je u pitanju isključivo lakiranje ?

To su tek radili na W211, najčešće su imali crnu i sivu farbu pa preko foliju.


Ova 2 sto si stavio 100 % su bila taxi. Na ovom su prvi su barem promjenuta sjedista i tapacirunzi, ali ostala je tipka od taxija i rupa ispod radija, a ovaj drugi je samo prefarban, sa komplet taxi unutrasnjosti.

I ja mislim da je prefarban, boja mu nekako "friška".
 

Kec

Član
Ako neko zna gdje ima ili vec ima neko auto dizel do 6500km neka mi javi,pare imam moram kupovati auto dok ih nisam potrosio.U obzir dolaze samo neka kako da ih nazovem "momacka" auta da se mogu potezati:)
 
Top