Mercedes e 200 cdi

Mercedes e 200 cdi

Kec

Član
Hvala svima:),puno ste mi pomogli,najvjerovatnije je da ce to biti neki stilo jtd ili nesto slicno.
 
Član
Jarane Audi A6 nije skup, skupo ga je imat i nebi ga preporučio nikom ko nema minimalno 1000 plate,
Fiat-a lično ja nebi nikad, tu ćeš najviše izgubit ako ga nekad odlučiš prodat,,, (ali ih ima dobrih)
Golf je idealan da ga voziš, modifikuješ, lahko održavaš...
Renault Clio sa 1.2 16v ili 1.5dci odličan,
A od auta sa velikom kilometražom treba bježat (u koliko ne znamo ko ga je vozio)

I odlično bi bilo auto sa ispunjenom servisnom knjigom....

Ovo je samo moje mišljenje..... EDIT*
 
Član
Jarane Audi A6 nije skup, skupo ga je imat i nebi ga preporučio nikom ko nema minimalno 1000 plate,
Fiat-a lično ja nebi nikad, tu ćeš najviše izgubit ako ga nekad odlučiš prodat,,, (ali ih ima dobrih)
Golf je idealan da ga voziš, modifikuješ, lahko održavaš...
Renault Clio sa 1.2 16v ili 1.5dci odličan,
A od auta sa velikom kilometražom treba bježat (u koliko ne znamo ko ga je vozio)

I odlično bi bilo auto sa ispunjenom servisnom knjigom....

Ovo je samo moje mišljenje..... EDIT*
Nema auta na kojem neces izgubiti. S tim sto ce za fiata u startu manje platiti. I jedna vrlo bitna cinjenica u bosni je da mozes fiata ostaviti otkljucanog nece ga niko ukrasti a golfa ce ti odnijeti i ako stavis hudini zeder multlock...sve skupa.
 
Član
Nema auta na kojem neces izgubiti. S tim sto ce za fiata u startu manje platiti. I jedna vrlo bitna cinjenica u bosni je da mozes fiata ostaviti otkljucanog nece ga niko ukrasti a golfa ce ti odnijeti i ako stavis hudini zeder multlock...sve skupa.

Slažem se u potpunosti, ali često vidim ove fiate čak 2000-2003,4 godište a guma stoji ko da si je samo prislonio na auto, i samo kod fiata malo malo vidiš ispod im nešto visi.... To je dovoljno razloga da ih ne volim...
 

Kec

Član
Jarane Audi A6 nije skup, skupo ga je imat i nebi ga preporučio nikom ko nema minimalno 1000 plate,
Fiat-a lično ja nebi nikad, tu ćeš najviše izgubit ako ga nekad odlučiš prodat,,, (ali ih ima dobrih)
Golf je idealan da ga voziš, modifikuješ, lahko održavaš...
Renault Clio sa 1.2 16v ili 1.5dci odličan,
A od auta sa velikom kilometražom treba bježat (u koliko ne znamo ko ga je vozio)

I odlično bi bilo auto sa ispunjenom servisnom knjigom....

Ovo je samo moje mišljenje..... EDIT*
Nisam jos nikakvo auto kupovo,gledo sam neke alfe na "piku".Na slikama extra a uzivo druga prica.Kupovacu samo kod provjerenog covjeka koga ikoliko poznajem.Audi a6 jes fin i vjerujem da je uzivanje voziti ga,ali sto kazes skupo odrzavanje.
 
Član
Baš tako, jer A6 inače poznat kao Biznis klasa, nije kvarljiv, ali nije ekonomičan ni u jednom pogledu...
Ja bi najrađe vozio A8 :D ali ne ide
 
  • Like
Reactions: Kec
Član
Slažem se u potpunosti, ali često vidim ove fiate čak 2000-2003,4 godište a guma stoji ko da si je samo prislonio na auto, i samo kod fiata malo malo vidiš ispod im nešto visi.... To je dovoljno razloga da ih ne volim...
Visi ako ne odrazavas...ja samo mogu reci u tri godine sto sam imao stila bio sam prezadovoljan.
 
Koliko god da je Fiat lose auto Renault je gori od njega.Uostalom momak trazi auto za potezanje i da je dizel.Kakav crni DCI,JTD Rulz :D
 
Član
O renou ti nemam šta pričat, dovoljni su uspjesi u Formuli 1, i naravno Mercedes koji je počeo koristiti renoove motore u svojim vozilima, tako da nemaš šta poredit Renault i Fiat...
 
Formula 1 nema veze sa obicnim svijetom i automobilima.Jeste poceo je uz mnogobrojne prepravke tako da to vise nije ni blizu DCI.JTD je kvalitetniji i bolji u svakom smislu od DCI motora.Uostalom da nema Renaulta majstori bi propali :D
 
Član
Hoćeš dizela za potezanje, sportsku vožnju. Dizel ne ide u istu rečenicu sa sportom, pa makar da je v12.

Jtd su odlični i pouzdani motori u većini varijanti. Tih godina samo 1,9 dci vrijedi kao prosječan motor, 1.5 i 2.2 dci su jedni od najlošijih motora što možeš kupiti. Da ne pišem o problemima i boljkama, pisao sam jedno 67 puta.

Nemamo šta pisati više ovdje, znamo da ćeš završiti u golfu 4 1.9 tdi :D
 
Top