Mercedes Benz w123 restauracija

Mercedes Benz w123 restauracija

Član
Uhhhh evo upravo sam usao u kucu,citav dan na slavama bio,i onda kad sam dosao kuci uzeo da sredim jos par nekih sitnica,prao tapacirunge,postavljao tepihe,prao ga,glancao ga sa ortakom jednim,citav dan radio i ni jedne slike nisam opalio :icon_sad: a uglancali smo ga,ogledalo napravili :lol: Evo par slika od sinoc,po mraku slikano ne zamjerite ;)



















 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Odlicno,sta je sljedece u planu? ;)

Hvala brate ;) Sledece u planu je jos srediti neke stvari na trapu,onda jos par nekih lajsnica i sitnica koje fale,onda trazim drugu instrument tablu,onda dolazi registracija i te gluposti... Treba para koliko hoces :lol:
Evo jos koja slika od maloprije,grehota je da ga ne slikam ovako uglancanog :lol:







 
Član
Hvala momci ;) ;)
Nego,da vas pitam. Maloprije vracam se ja iz izlaska,i na jednom pravcu potjeram ga jedno 80-90 km/h,i odjednom vidim u retrovizoru jedno 1000 varnica kako izlijecu iz auspuha pozadi,oblak varnica :icon_eek: Ja reko evo zapali se jbt... To je trajalo 6-7 sekundi mozda,i onda posle toga sve normalno,nema varnica... To mi se u zivotu nije desilo...
Jel zna neko mozda sta je to bilo,pa su se pojavile te varnice :icon_question: :icon_question:

(Auspuh je promijenjen,stavljen neki polovan al u solidnom stanju,nigdje rupice)
 
Član
RE: Mercedes Benz w123 - Nove slike

Evo malo slika od danas... Vrijeme nije ni ku*cu,tako da ni slike nisu najljepse,al bitno je da se vidi limuzina :D
Uzivajte ;)





















 
Član
20ii0io.jpg


Pa dobro i nije neka razlika :icon_biggrin: svaka cast
 
Top