Mercedes Benz w123 restauracija

Mercedes Benz w123 restauracija

Član
ja bi felge ofarbo u sivo ili ispoliro pa da izgledaju ko ove sa slike po mom misljenju dosta bolje bi izgledala i isticale se na autu
 
Član
ja bi felge ofarbo u sivo ili ispoliro pa da izgledaju ko ove sa slike po mom misljenju dosta bolje bi izgledala i isticale se na autu
Felge se vec lagano pocele pripremati za proljece,bice sivo srce i poliran rub :) za sad je samo oguljena crna boja... mada koja bi bolest bila da budu full polirane:D
wndz5rhg0vvjg8uirk4c.jpg
 
Član
bolje izgledaju kad nisu crne mozda bolje bi bilo da se kompletno ispolira bolje malo vise vremna ulozit pa da nakraju izgleda savrseno a sarafe mozda ofarbat u neku boju, a merc dobar kakve jos planove imas
 
Član
Felge izgledaju mnoooogo bolje sad kad nisu crne. Crna ih bas zatvori nekako,sad cak izgledaju i malo vece kad pogledas uzivo. Kad bi bile full ispolirane to bi nocu u gradu izgledalo bruka,kad pocnu da se presijavaju :) Ali zajebano je to odrzavati,selo,prasina,brzo bi izgubile sjaj. Tako da cu ih ofarbati u sivu standardnu a samo rubove ponovo ispolirati. A sto se tice planova nema ih jos puno. Samo spustanje i mozda kockacti farovi ako uspijem naci sta povoljno i to je to...
 
Član
A druze ti radis Mečku :) Pa srećno u daljnem poslu..:)
gledao sam u nekoj emisiji da motore sreduju nekim "Silikonom za motore" nije to bukvalno silikon nego neka vrsta tekucine...nzm tacno..
 
Član
Hvala drug ;)
A trebalo bi mi neko sredstvo da malo sredim motor,jer zasluzio je posle 33 godine jbg :D
 
Član
pozdrav...sve pohvale za auto odlicno odradjena rest. ,samo da te pitam...kad sam svom stavljao vece felge naprijed, culo mu se grebanje oko tockova, sta bi to moglo bit i kako rjesiti..??
 
Član
Hvala drug,radilo se jos nekih sitnica na njemu :) Aaa to grebanje ti zavisi od dosta stvari... Koja je velicina tih felgi,sirina,ET i dimenzija guma?? Ove moje su 16ske, 7.5J, ET25 cini mi se, ima 5mm distancere naprijed i 205/45 gume i nista ne zapinje nit grebe ;)
 
Član
Ovo auto treba bit primjer onima što na ovakve klasične legende stavljaju kojekakve kineske plastike i lampice sa jelke :)

Odličan merc
 
Član
Pregledao sam svih 17 stranica i procitao sve,vecina bih kupovinom ovakvog merca rastavili prodali dijelove a limariju otjerali na otpad,ali vidim da ti nisi takav i iskreno dragi mi je sto je jos uvijek na cesti to se nemoze rijecima reci,jedinu zamjerku imam na varenje po meni slabo odradjeno bolje bi bilo da je puni var i malo bolje zasticeno ali sve u svemu velike pohvale.i nadam se da ce dugo da pozivi.
 
Top