Mercedes Benz w123 restauracija

Mercedes Benz w123 restauracija

Član
ma moze se naci neka drvena u osrednjem stanju,samo nek je citava... Jer imam jos kilu ove boje sa kojom sam farbao volan, tako da bih to mogao ujednaciti sa volanom...
 
Član
Evo da i ja sta reknem,nisam se odavno javljao u svojoj garazi :icon_biggrin:
Ima neka 2 apdejta,jedan malo manji a drugi malo veci...

Nova rucica mjenjaca,drvena,uparena sa volanom malo


i nove felge 16x7.5J, replika ///AMG 3 piece OZ felgi
gume 205/45 naprijed i 205/55 nazad...








Ovlasteni distributer "doo LJuboje" :lol:
Nego,imam sad jedno pitanje za vas mastovite,u koju boju da ofarbam srce felge,umjesto ovog crnog :icon_question: :icon_question:
 
Član
idi na zlazno srce i polirani rub jer mecka je to i elegancija. tako da nemoj neke dzidzave boje. rekao sam ti samo kod ljuboje imas dobrih fela a cjene su extra
 
Član
LSD je napisao(la):
Ne znam brate ni koja je to boja :lol:


lauda_bc je napisao(la):
idi na zlazno srce i polirani rub jer mecka je to i elegancija. tako da nemoj neke dzidzave boje. rekao sam ti samo kod ljuboje imas dobrih fela a cjene su extra
maa ljuboje je car,sve pohvale ;)

George je napisao(la):
U boju auta brate ;)

Paa upravo se i dvoumim izmedju zlatne i bijele,tj boje auta... Al ne mogu da odlucim da me ubijes :icon_confused:
Ajd nek jos neko pomogne,znaci ZLATNA ili BIJELA... glasajte :123:
imam i od ljuboja jedan glas za zlatnu :lol:
 
Član
druze ako uradis u bjelu nekako ce pretjerano otici u bjelilo. zlatna ce da mu istice tockove a bjela mi je nekako vise za sportski tip. tako da eto Ljuboje i ja glasamo za zlatnu. ako uradis u bjelu neces imati nikakav kontrast i otici ce sve onda u monotoniju a ovako neki lagani kontrast sa zlatnom i poliran falc i bjela mecka ima da legne kao budali samar.
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
druze ako uradis u bjelu nekako ce pretjerano otici u bjelilo. zlatna ce da mu istice tockove a bjela mi je nekako vise za sportski tip. tako da eto Ljuboje i ja glasamo za zlatnu. ako uradis u bjelu neces imati nikakav kontrast i otici ce sve onda u monotoniju a ovako neki lagani kontrast sa zlatnom i poliran falc i bjela mecka ima da legne kao budali samar.

Aman ce da prevagne na zlatnu :icon_biggrin: Ehh kad bi ko jos htio da mi to odradi u PS-u da vidim kako ce da izgleda....
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
radio ne radio isto ti se hvata :) ako neces mene da poslusas kao opelasa poslusaj Ljuboja kao Merc fan-a :)

Haha maa nije mi ni Ljuboje pouzdan,cas Golf cas Mercedes :lol: :lol:
 
Član
druze sad s ovim poslednjim Mercom (mrtvakom) je ipak prevagnulo srce na merc fan :) tako da poslusaj i neces se pokajati
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
druze sad s ovim poslednjim Mercom (mrtvakom) je ipak prevagnulo srce na merc fan :) tako da poslusaj i neces se pokajati

Hehe... Moracu doci jedno vece u brcko da vidim tu Corsu malo uzivo ;)
 
Svaka čast na trudu, a posebno na entuzijazmu. Znam jako dobro šta je sređivati ovako star i propao auto.
Puno para i živaca, ali i uživanja....

Evo, ovo je moj, trebao bi biti završen do kraja septembra...
10d9ve1.jpg
 
Top