Mercedes-Benz E200 diesel

Mercedes-Benz E200 diesel

Član
Cijenim trud, ali cisto sumnjam da ce to dugo drzati. Umjesto bijelog laka trebao si primer ili grund.
 
Moje misljenje da kupis skidol ili hg body 700 namazes po felgi sacekas par minuta ogulis boju sa felge i kupis 600 800 1000 2000 i 3000 vodobrusni i lagano trljas na kraju polir pastom ili kredom predjes i to ce biti top. Ovako mislim da ce ti se krenuti ljustiti boja.
 
Član
Moje misljenje da kupis skidol ili hg body 700 namazes po felgi sacekas par minuta ogulis boju sa felge i kupis 600 800 1000 2000 i 3000 vodobrusni i lagano trljas na kraju polir pastom ili kredom predjes i to ce biti top. Ovako mislim da ce ti se krenuti ljustiti boja.
i ja mislim da ce biti preko ljeta uredu i to je to il baci jos koji sloj bezbojnog,a eto rekao ti nebojsa skid boja kad sve skine trljaj do aluminijuma onda predjes na vodobrusne i samo ce ti se onda reci,poslie purol pasta 5km i deri da li rucno ili kakvom polirkom to je do tebe rucno ces se natrljati all svaki dan pomalo i 7 dana ce se usjati...:D
 
Član
ma ovog leta bi trebalo da pocne farbanje celih kola felne ce na kraju posle...
dvoumim se izmedju ove boje Bornite metalic i Nutria metalic koja vise ide na kafeno, ajde sta mislite?
I76alhnd.jpg
mercedes-320e-w124-06.jpg
 
Top